Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník fanfán tulipán

Aháá, tak takhle to je. Od začátku května...

... Změny loga jsem si všiml až dnes  a jsem si jist, že ještě před týdnem jsem na TV v předvolbách měl Československo/B2Can a i ta loga tomu odpovídala.

Záhada... Mně asi změnili loga až dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Té slovenské Trojky je opravdu strašná škoda, je to zajímavý kanál a určitě by byl obohacením nabídky.

Hodně mi vadí ta LŽIVÁ argumentace Vodafonu, že ji určitě nezařadí, protože ji nezískají legálně. Za prvé, je to stejná situace jako s Jednotkou a Dvojkou, za druhé, Trojku mají v nabídce kromě O2 téměř všichni přední operátoři (Skylink, T-Mobile TV, Sledování TV, Lepší TV, Kuki, Selfnet) a desítky dalších menších operátorů a hlavně - RTVS umožňuje operátorům svoje programy šířit volně, takže Vodafone na to žádné speciální povolení nepotřebuje.

Vodafone mám rád, ale s tou Trojkou šlápli hodně vedle. Chápu, že za to od RTVS nedostanou zaplaceno jako dostávají od ABC TV nebo TV Osem, ale myslím, že na prvním místě by měl být divák a Trojku by rozhodně uvítalo hodně lidí.

 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě je mi to jedno, ale Trojku mám normálně na anténě (OVA) a že by tam bylo něco tak zajímavého, aby to stálo za to? No nevím. Kvantita a kvalita se někdy hodně rozchází. Ale zase na druhou stranu, na anténě mám i cca. desítku slovenských kanalů, které bych zase uvítal, než to pořád přepínat. Slováci mají mraky českých, ale naopak to celkem drhne.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přitom paradoxně německý nebo švýcarský UPC má v nabídce skoro všechny zahraniční kanály z Itálie, Francie... a tam se práva neřeší?? U nás je prostě všechno "specifické". Nejen kvalita jídla, ale i televizní nabídky. 

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je asi pravda,ale u té STV3 to nechápu.Tam žádné "blackouty"  asi nehrozí,když vysílají původní tvorbu.Obvzláště,když ji mají  v nabídce všichni větší operátoři  na trhu,viz. seznam od@Tommy Kindernay.A když se na STV 3 ptám na FB,tak jednou to jsou vysílací práva,proč se nemůže přidat do nabídky,podruhé je to prý nezájem ze strany zákazníků o tento program.Aspon ty odpovědi by se mohly sjednotit

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_

Už se těším na zdejšího experta, který nám tu bude nakecávat, že ten program by nikdo nesledoval, a bude se nám snažit namluvit že TV OSEM je pro VF velký přínos a je sledovanější než ČT1 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanály Filmboxu jsou jedna katastrofa. Je sice pravda, že hlavní Filmbox se zlepšil, ale ostatní jsou opravdu strašný. I Premium a to je placená stanice. Prima Max nebo Nova Cinema jsou o mnoho lepší filmové stanice a to jsou zdarma. Na západě by po Filmboxech nestekl ani pes, však taky si dovolí vysílat jen u nás, v Polsku nebo Maďarsku...

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...