Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak ať začnou konečně něco dělat s nabídkou, aby byla atraktivnější a né přidávat odpad typu tv8 nebo ABC. Zatím jen slibovali, jak budeme všichni spokojeni, ale zatím to má k těm slibům hodně daleko. 

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • CA moduly a Vodafone prémium box
  • Ostrava-Zábřeh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Někdy na jaře jsem z mnoha porůznu roztroušených zdrojů vytvořil tabulku přechodu DVB-T na DVB-T2, bez dalšího komentáře. V době vzniku mi bylo vše jasné. Data v tabulce byla asi platná jen pro SFN Buková hora, termíny byly posunuty v důsledku pandemie...t2.thumb.png.c5bdaf1979be9176191c019bc21e7ec9.png

Takže se  o to rozlišení nepoperte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrefenou husu sis na sebe vztáhl sám, sorry :D

@ Retiree Primu v 1080p si vymyslely České Radiokomunikace v nějakém zápalu vášně na jedné pomatené tiskovce, ale Prima to nikdy nepotvrdila, natož aby to sama od sebe řekla. A jak vidno, tak dobře věděla proč, protože se ani v 1080p nikdy nechystala svoje programy zadarmo šířit. Tabulku budeš muset holt předělat :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

A fakt třeba ČT vysílá 1080p? Není to spíš 1080i?  Zkuste tam přinést něco v 50p 🙂

Možná jsem nepochopil ironii, ale tady je pro zájemce na ukázku 1. díl seriálu James Cameron, vysílaný někdy v únoru na ČT. Technické parametry případně doplním. Já to na svém tv nepřehraju (ČRa - umí T-2)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...