Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

To je neuvěřitelný, když chci zjistit programovou skladbu Vodafone musím na stránky UPC, kde jsou údajně jen archivní informace. Aktuální informace jsou údajně jen na stránkách Vodafone. Bohužel co se týče programové nabídky je to jen snůška nesmyslů a navzájem si odporujících informací. A to už několikrát předělávaly. Například se dozvím, že všechny AXN jsou v HD, placené hudební kanály jsou jen tři, stále je tam uvedeno ČeskoslovenskoHD/Be2can a spousta stanic co nabízí tam není ani uvedena. Aspoň za mě jsem za tu tabulku na stránkách UPC rád, byť je jenom jedna, protože to co předvedlo v tomto směru Vodafone je naprosté diletanství hraničící s idiocií. 

  • Basic 250 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Modem
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Myslíte, že se někdy dočkáme anglické zvukové stopy u Nicktoons? U sesterských kanálů Nickelodeon a Nick Jr. je, tak proč tady ne? Je to drobnost, ale nějak mi to prostě hlava nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lukáš Polák

Club MTV na pozici MTV Dance. Ke změně došlo přesně úderem 11. hodiny, kdy se nejprve objevilo logo v rámci předělu, a po aktuálním singlu Lady Gaga a Ariany Grande naběhl komplet nový kabátek:

https://digital.rozhlas.cz/znacka-club-mtv-vstupuje-po-dvou-letech-od-sveho-vzniku-na-cesky-a-slovensky-trh-8214342

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

Viem , ze uz vela informacii z UPC SR sa tu neobjavuje, ale predsa. Dnes do Horizon TV pribudla skupina ruskych stanic: Dom Kino Premium, Dom Kino, Vremja, Pojechali, Telecafe, Pobeda, O! a Muzyka pervego. Neviem ako je to v kabli, momentalne nemam moznost skontrolovat to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 5. 2020 v 20:53, peno napsal:

Myslíte, že se někdy dočkáme anglické zvukové stopy u Nicktoons? U sesterských kanálů Nickelodeon a Nick Jr. je, tak proč tady ne? Je to drobnost, ale nějak mi to prostě hlava nebere.

Pokud ji začnou vysílat tak asi nebude problém.

V současnosti by se dala přidat pouze maďarština, která není v ČR moc "atraktivní"

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...