Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

V nemecky hovoriacich krajinach (AT, CH) maju nemecke televizie (verejnopravne i sukromne) v zakladnych tv balikoch (verejnopravne ako Erste (ARD) a ZDF dokonca v HD) - teraz som pozeral ponuku Magenta AT (ex UPC AT) a UPC CH.. cize ktovie, ako je to s pravami - hoci mi kolega rozpraval (byva niekde dole pod Freiburgom pri svajciarskych hraniciach), ze sice ma nemecky hovoriace svajciarske programy v zakladnom tv baliku Unitymedia/Vodafone v HD, ale ked su sportove prenosy, tak je to blokovane (cierna obrazovka), lebo prava 🙂

Majitelia prav asi beru nemecky hovoriace krajiny ako celok (a ked im plati 80 milionovy nemecky zakaznik, tak ostatnych par milionov Nemcov u susedov sa zvezie)..

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

quadra2030 - Tak som dostal odpoveď 😔

Zdravim Libor,
momentalne neplanujeme upravovat, respektive pridavat tieto nemecke stanice do nasej programovej ponuky. V pripade, ze  do ponuky zaradime nove stanice, pripadne skvalitnime vysielanie stanice do HD verzie, tieto novinky Vam prinesieme aj cez nasu FB fanpage.
Matus

 

Bohužiaľ veľavravná odpoveď  bez dôvodu ako skoro vždy čo ma mrzí oto viac 😔

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 4. 2020 v 22:34, quadra2030 napsal:

V nemecky hovoriacich krajinach (AT, CH) maju nemecke televizie (verejnopravne i sukromne) v zakladnych tv balikoch (verejnopravne ako Erste (ARD) a ZDF dokonca v HD) - teraz som pozeral ponuku Magenta AT (ex UPC AT) a UPC CH.. cize ktovie, ako je to s pravami - hoci mi kolega rozpraval (byva niekde dole pod Freiburgom pri svajciarskych hraniciach), ze sice ma nemecky hovoriace svajciarske programy v zakladnom tv baliku Unitymedia/Vodafone v HD, ale ked su sportove prenosy, tak je to blokovane (cierna obrazovka), lebo prava 🙂

Majitelia prav asi beru nemecky hovoriace krajiny ako celok (a ked im plati 80 milionovy nemecky zakaznik, tak ostatnych par milionov Nemcov u susedov sa zvezie)..

To není pouze německá UPC, ale i italská UPC ve Švýcarsku šíří italské kanály, veřejnoprávní i soukromé a také v HD. Přitom paradoxně v Itálii UPC vůbec neoperuje.

https://www.upc.ch/it/televisione/canali-tv/

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss

Nějakým záhadným způsobem jsem zjistila, že mi začaly fungovat programy, které nemám předplacené. Ale nikde jsem se nedočetla, jestli je tato nabídka uvolněna omylem nebo dočasně. Kde se to dá vůbec zjistit, jestli UPC-VF uvolnil některé programy, a kolik, na určitou dobu nebo je to omyl?  https://www.upc.cz/onas/o-spolecnosti/novinky -tak na této adrese jsou polsední novinky s datem  18.10.2019, což už tedy podle mého soudu není novinka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ronuquet

A little off-topic :

At Vodafone/UPC Romania, Insight UHD was inserted in basic package. This is the second channel, first channel is Eurosport 4K. We still don't have Vodafone TV mediabox, but we can use CI+ to see 4K channels on 4k TVs.

 

Nothing new about 4K at Vodafone Czech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...