Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia
před 11 minutami, tomus napsal:

@notizia já samozřejmě znám podstatu regionálních muxů, proto také říkám v případě preshraničního příjimu, by RTVS3 mohla být pouze na Moravě a Slezku, tedy východní část republiky, podobně jako kanály ORF, nebo Poláci .

 

 

Tak nekecejte a laskavě konejte!!! už to dávno mělo byt v aspoň obou regionální muxech  určených pro jihovýchodní Moravu a pro severní Moravu ze Slezskem.

Dále a co tak odpověď který chytrolín sloučil jihovýchodní Moravu s jižníma Čechama  z jakého důvodu. Opravdu vodém že UPC/Vodafone dělá cap zahradníka!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou otazku ti Tomus asi neodpovi,protoze to nemuze vedet,jelikoz neni zaměstnanec VF/UPC

@tomusTak kdyz se dokazali domluvit na 1 a 2,tak by se mohli domluvit i na te 3.Jenomze to by museli chtit,ze

Mě jenom zarazi ta obhajoba,ze to proste nejde z xy duvodu.

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Na druhou otazku ti Tomus asi neodpovi,protoze to nemuze vedet,jelikoz neni zaměstnanec VF/UPC

 

Tak se jich nemá zastávat když není jejich zaměstnanec a obhajovat jejich sviňské praktiky!!!

Takový lidi mě totálně vytáčí a ještě nejvíc n.sral tím že když to nemůže mít Čechy tak ať to nemá ani Morava ze Slezskem v rámci jejich dvou regionálních muxů!!!

Taky bych rád polské stanice aj s valašskou TV Beskyd a nedál čoro moro kvůli tomu že tu nejsou ty polské ale jen ta ORF 1 + ORF 2.

Tento člověk uvažuje tím stylem že když mě skape koza, tak ať následně skape aj súsedovi!!!

Upraveno uživatelem notizia
.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.Shitler, @notizia: Nevím, proč se do @tomus tak navážíte. Adolf napsal, že "Úplně stejně se šíří v kabelu třeba ORF1 a ORF2", na což Tomus reagoval, že v tom případě by trojku mohla sledovat jen východní část republiky. Protože já na severu třeba ty Rakušáky nemám, že.

Tak se nejdřív zamyslete, než někoho začnete urážet.

BTW - docela by mě zajímalo, kolik hodin denně vy, co tak toužíte po STV3, sledujete první dva programy STV...

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tady konečně přestaňte - vy dotyční, kteří tak činíte - soustavně mystifikovat s tím, že u přeshraničního příjmu může být signál pouze kdesi na východě republiky! Je to naprostá a nijak právně neobhajitelná pitomost! Jde pouze o to, aby se signál přeshraničně přijímal a nikoliv, kde se pak bude šířit!

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
před 10 minutami, beepee napsal:

Tak se nejdřív zamyslete, než někoho začnete urážet.

BTW - docela by mě zajímalo, kolik hodin denně vy, co tak toužíte po STV3, sledujete první dva programy STV...

Vy sám se nejdříve zamyslete, protože já UPC/Vodafone platím moje peníze a pokud od nich odejdu a nebo většina , tak to mohou zabalit a jít se třeba napást zeleného.

Říká vám vůbec něco staré a pravdivé pořekadlo Náš zákazník náš pán? Asi ne opravdu ne pokud by jste měl obchod tak vy o něj ani nezavadil když takto smýšlíte!!!

Nakonec vás mohu ujistit že Jednotku s Dvojkou od RTV rozhodně sleduju víc hodin než tu Českou televizi. Podle mě Dvojka aj Jednotka od RTVS má dobrou úroveň a dle mě dokonce lepší něž ČT aj když má více stanic než ta RTVS. Já osobně bych uvítal kdyby stanice Novy, Primy a Barrandova byly v úplně samostatném balíku když jsou nově placené a nemusel je platit když je opravdu vůbec nemusím. 

Český komerční odpad od Novy, Primy a Barrandova nesleduji vůbec a kvůli nim bych si opravdu nikdy kabel nepořídil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako za mě osobně tu 3 asi moc sledovat nebudu.Ale jde o princip.Kdyz 3 začala vysílat,tak se hned argumentovalo,ze to bude mít malou sledovanost,je to retro kanál atd.Proste hned ze startu rezolutní NE.Dale,kdyz muzou vysílat 1 a 2,proc ne tu 3.Jde jenom o to chtít se domluvit.Ale stanice ABC TV,8 TV,to přidají hned.A zrovna tyto dve stanice tu sledovanost nebudou mit asi kdovijak velkou.Ano,asi plati VF za to,ze je mohou vysilat.Navic u techto stanic mam i moralni problem,protoze za mě jsou to stanice na úrovni šmejdu.Cetky za 10 kč prodavaji za tisíce a věštění z koule....

Jako líbil by se mě systém,co má treba Kuki.Ta má promo kanál a tam pouští potencionální stanice,které má v hledáčku.Jeli sledovanost,domluvi se s vysilatelem na zarazeni.Neni sledovanost,sorry,nic nebude.

  • Souhlasím 6
  • To se mi líbí 1
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

"Ale stanice ABC TV,8 TV,to přidají hned.A zrovna tyto dve stanice tu sledovanost nebudou mit asi kdovijak velkou.Ano,asi plati VF za to,ze je mohou vysilat.Navic u techto stanic mam i moralni problem,protoze za mě jsou to stanice na úrovni šmejdu.Cetky za 10 kč prodavaji za tisíce a věštění z koule.... "

Plný souhlas a dle mě by mělo být šíření takových podvodníku trestným činem a jakýkoliv vysílatel který to veřejně šíří  by měl být za to patřičně potrestán!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, notizia napsal:

Vy sám se nejdříve zamyslete, protože já UPC/Vodafone platím moje peníze a pokud od nich odejdu a nebo většina , tak to mohou zabalit a jít se třeba napást zeleného.

Pochybuji, že by kvůli nezařazení STV3 odešla od VF většina zákazníků, Troufnu si tvrdit, že ta většina ani neví, že nějaká Trojka existuje.

před 36 minutami, notizia napsal:

Říká vám vůbec něco staré a pravdivé pořekadlo Náš zákazník náš pán? Asi ne opravdu ne pokud by jste měl obchod tak vy o něj ani nezavadil když takto smýšlíte!!!

Můžete mi, prosím, z mého předchozího příspěvku citovat pasáž, která vás opravňuje k takovému tvrzení? Nebo jste jen nepochopil, co jsem napsal?

před 39 minutami, notizia napsal:

Nakonec vás mohu ujistit že Jednotku s Dvojkou od RTV rozhodně sleduju víc hodin než tu Českou televizi. Podle mě Dvojka aj Jednotka od RTVS má dobrou úroveň a dle mě dokonce lepší něž ČT aj když má více stanic než ta RTVS.

To je věc individuálního názoru.

před 40 minutami, notizia napsal:

Český komerční odpad od Novy, Primy a Barrandova nesleduji vůbec a kvůli nim bych si opravdu nikdy kabel nepořídil.

Jo, tak s tím souhlasím. 

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...