Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Na Slovensku tiež vzniká nekvalitná televízia vita 🤣🤣🤣. . UPC ju isto pridá 🤣

https://zive.aktuality.sk/clanok/146286/vysielanie-spustila-dokumentarna-tv-vita-dostupna-je-u-prvych-operatorov/

Ja navrhujem zaradenie živej panorámy  do vysielania 😁

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158093758261397&id=46583546396

Upraveno uživatelem Libor
Doplnenie
  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šlágr v HD zase takové překvapení není, protože prakticky veškerý materiál má Peterka v HD i vyrobený (obsah ponechme stranou) a všechno zatím stálo a padalo jenom s tím, kolik by musel platit za HD distribuci oproti placení za distribuci v SD. Pokud se teď změnily podmínky a Peterka si sám už nic platit za distribuci nechce a jde mu spíš o to, aby jeho programy někdo šířil na svoje náklady, pak nasazení HD nic nebrání.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na můj  dotaz na FB,jestli budou pridavat  do nabidky UPC TV další skvosty typu ABC TV apod. nebo něco rozumneho,konkretně jsem jim.dal typy na  Love nature HD,STV 3 HD,Epic Drama HD,Nasa TV HD,TravelXP HD,UP Network,překlopení Sport 5 do Hd,Stingray iConcert HD,MTV Hits,Brava TV.Ještě se plánoval balíček německých tv stanic,viz UPC SK,došla tato odpověď:Pěkný den, Radku,
omlouvám se za zpoždění. V tuto chvíli vám můžu potvrdit zařazení programu MTV Hits, a to nejpozději na začátku května. V hledáčku máme Viasat Epic a Travel XP (na Vodafone TV rovnou 4K). Start zatím potvrdit nemůžeme, probíhají jednání. Druhá kategorie, kterou nepředpokládáme nasazovat, protože máme vhodné (a lepší) alternativy: Love Nature, UP TV, iConcert, Brava TV. 
Určitě nepůjdeme do slovenské Troijky (nezískáme legálně) nebo Nasa TV.
Sport 5 bohužel končí v síti Vodafone (UPC), nedohodli jsme se na prodloužení smlouvy za stávajících podmínek.
Veronika

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to sem jim odpověděl:Škoda některých stanic.Třeba iConcerts-jediná alternativa:MTV HD,Brava TV-jediná alternativa Mezzo.Navíc jsou to stanice ze skupiny Stingray,kde už jednu tv stanici máte(C Music),UP  network TV-podle mě žádná alternativa.A zrovna MTV Hits-alternativ asi 6.A té STV 3,je to škoda,když už máte 1 a 2

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_
před 2 hodinami, namec napsal:

Určitě nepůjdeme do slovenské Troijky (nezískáme legálně)

To je zase sra*** s prominutím co ti odepsali, no to bych zvracel.

https://www.upc.sk/televizia/o-upc-televizii/prehlad-programov/

Zde odkaz na slovenské UPC, kde dokonce ČT3 propagujou. A nejen ČT3, ale i ČT 😄 a ČT24.

Jste s prominutím banda prachbídných sr*** a neskutečně si ****** do huby s tou Trojkou. Jaký  "nezískáme legálně"? A proč slováci maj teda ČT3?!!!!!

Je mi jasné že tohle je asi můj poslední příspěvek tady, ale neskutečně jsem se naštval nad arogancí a neschopností tohoto providera udělat něco pro své zákazníky.

O německém balíčku škoda slov... toho se nedočkají ani děti mých dětí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono si asi neuvědomujete, že když ten program mohu chytnout ještě neznamená, že ho mohu legálně vysílat.

K vysílání je potřeba souhlas programera, který tím vyjadřuje souhlas k šíření  (v tomto případě na území jiného státu) ...

Na Slovensku to možná funguje jinak ...,

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...