Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak, že by se nakonec vyplnila má očekávání o kterých jsem tu psal asi půl roku zpět? Eurosport 4K? Možná se dostane i k nám. Přímo se to nabízí. Japonci budou mít přenos v 8K a již delší dobu běží u nich vysilání v 8K. Tak já budu rád i za OH ve 4K, aspoň v podobě testu na toto období. ... Možná, že zákazníky zaplaví nové STB.... 

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Jo jo, hlavně aby ta záplava STB měla vedle HDMI také SCART !!!

K čemu proboha bude, tipuju že stále podstatnému počtu zákazníků, přijímač (STB) schopný přijímat obraz v rozlišení 4K (ať už by se UPC rozhodlo pro jakoukoli formu distribuce), když k němu nepřipojím nějaké zobrazovadlo schopné oněch 4K zobrazit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, beepee napsal:

Děláš si sice srandu, ale když se zamyslíš nad cílovou skupinou šlágru, jsou to senioři. A seniorů přibývá. Taky jsou jedni z mála, kteří si ještě kupují CDčka místo stahování, nebo streamování ze Spotify.

Na druhou stranu - já se pomalu (ale nezadržitelně) blížím taky k "seniorskému" věku, ale hudbu poslouchám úplně jinou. Tak uvidím, jestli se obsah téhle televize změní, až se stanu tou cílovkou já 😀

Ano, seniorů přibývá a defacto už tam spadám také. Ale ….. jsem odchován big beatem a rock and rollem. Dechovka mě fakt nebere. Takže televize typu Šlágr to nebudou mít v krátké budoucnosti se sledovaností vůbec jednoduché.

před 18 minutami, Retiree napsal:

Jo jo, hlavně aby ta záplava STB měla vedle HDMI také SCART !!!

 

SCART ? Na to zapomeň. 

https://s4.vodafone.de/dl/media/GigaTV-4K-Box_Aufbauanleitung.pdf

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nepochopil's ironii?
Omlouvám se za špatnou formulaci... Ve snaze ironizovat nesmyslnost spojení 4K STB s (např.) CRT Tv jsem slovní spojení záplava STB zvýraznil kurzívou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: Ad Šlágr 3: Ono když se člověk zamyslí, jak se posunula muzika na Radiožurnálu, tak ten vývoj tam také je. To samé třeba rodina kanálů VH1. Uměl bych si představit Šlágr 3 s převážně Česko-Slovenskou muzikou a prodejem klasických LP desek (které zažívají renezanci a jejich prodej jde nahoru). Takové  Best Off Golden Kids nebo Keks by se asi prodávalo.

Je smutné, že třeba pro Horizon DVR box (Dawn) se také musela udělat přechodka na Scart.

PS: téma je zralé na pročištění, nějak se nám z něj stává takové to tlachající. Já jen, abyste se nedivili, když budou některé příspěvky přesunuty jinam.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ronuquet
před 22 hodinami, tomus napsal:

I think that the 4K channel will not be available until the setbox with 4K support is available, because the CA modules do not promote UPC too much.

You are wrong. The channel is available only with CI+. It's too expensive to add a 4K setbox into the offer.

The rival company (DIGI Romania) will have Eurosport 4K too, only with CI+. (rival company also have DIGI 4K, so in their offer they have 2 - 4K channels)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vy si myslíte,že CRT TV mají nekonečnou životnost?Jak dlouho už je senioři používají?Nakonec si stejně budou muset koupit novou(jak jsem i já pořídil 80-ti leté tchýni).Za necelých 6000 Kč má tuto : https://www.czc.cz/chiq-u40e6000-100cm/252245/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Televizory&utm_term=Chiq_U40E6000_100cm a je spokojená.Dřív,nebo později to budou muset udělat všichni...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...