Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, tomus napsal:

Tyto kanály se v nabídce UPC pravděpodobně neobjeví, jejich sledovanost by zřejmě byla dost nízká než aby se operátorovi vyplatili a dost možná na to ani není volná kapacita sítě. 

Na sledování těchto italských kanálů nebo třeba francouzských si raději Pořiďte satelit, dnes prodávané televizory mají ve většině případů integrovaný satelitní přijímač, Takže pokud to jde stačí koupit satelitní anténu připojit k televizoru a můžeš koukat na co chceš.

Já vím, že jsou na satelitu, ale mám kabel. A kamarád z Ruska mi řekl, že RAI vysílá v Rusku v ruštině a taky má programy v Americe a prý chystá i kanál v angličtině. Tak třeba ten by se mohl objevit v UPC. No uvidíme. Miluju ty jejich dokumenty na RAI 1, jsou lepší než od BBC. Už si nepamatuji jak se jmenují. A seriály na RAI 2. Jsou natočeny dokonce i ve 4K, ale já 4K nemám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Ivo Mašek: No mně by se to docela líbilo - složit si vlastní balíček: mít nějaký základ podle vlastního výběru (sport, doku, dětské apod) s rozumnou cenou podle počtu stanic (třeba dnešní "Komfort" ale bez cizojazyčné rozšířené a zpravodajské nabídky) a k tomu si složit "cizokrajné" programy podle sebe. Zkrátka vzít to co mám, ponížit cenu o takové ty podivnosti na konci nabídky a doplatit třeba zrovna ty němce, italy ad libitum. Ale stejně jenom víceméně za sebe teoretizuji, protože kdy my tu televizi zapli on line naposledy...

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Ivo Mašek napsal:

Vodafone kabel v Německu - za příplatek:

https://zuhauseplus.vodafone.de/digital-fernsehen/tv-optionen/tv-international/

Třeba to jednou bude i tady

Takový balíčky bych bral. Nejenom v Německu to tak mají, ale italskou RAI mají i v Polsku, Francii, Rakousku, Švýcarsku, Anglii, myslím i v Maďarsku...jen u nás a na Slovensku ne, kromě O2 a TM, ale jenom online.  Kdyby ten satelit nebyl tak komplikovaný, tak bych nad ním i přemýšlel, ale platit za satelit + kabel, navíc náklady s instalací paraboly, měsíční poplatky za RAI a nevím co ještě... no tolik prachů zrovna nemám, teď mám RAI přes KODI zadarmo. 🙂

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Tyhle národnostní balíčky mají hodně i v USA. Ale tyhle balíčky se primárně vytvářejí kvůli národnostním menšinám. Proto moc nechápu, proč řada z vás na těch stanicích lpí. Když má UPC v nabídce stovku stanic, včetně prémiových. Pokud někomu jde hlavně o procvičování cizích jazyků, tak spousta stanic nabízí přepínání mezi hned několika jazyky. Nechci se nikoho dotknout, ale příjde mi, že u některých jde spíš o fetišistickou potřebu mít co nejvíc stanic.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Patri.k napsal:

Tyhle národnostní balíčky mají hodně i v USA. Ale tyhle balíčky se primárně vytvářejí kvůli národnostním menšinám. Proto moc nechápu, proč řada z vás na těch stanicích lpí. Když má UPC v nabídce stovku stanic, včetně prémiových. Pokud někomu jde hlavně o procvičování cizích jazyků, tak spousta stanic nabízí přepínání mezi hned několika jazyky. Nechci se nikoho dotknout, ale příjde mi, že u některých jde spíš o fetišistickou potřebu mít co nejvíc stanic.

 

Já se o Itálii zajímám, dokonce jsem i pracoval v Turíně a moc se mi líbí jejích kultura a podobně. Až v Itálii jsme se začal více zajímat o italskou TV a objevil jsem úplně jiný svět. RAI má velmi kvalitní pořady které by se daly klidně srovnat s prémiovou službou. Třeba i vy znáte seriály jako Geniální přítelkyně, Jméno Růže, Medičejští, Rocco Schiavone, Lovec... hodně toho se vysílá i u nás na ČT nebo HBO. Takže z mé stránky to jsou nejenom sympatie vůči Itálii, ale opravdu se mi líbí jejích tvorba, která má i ohlas v světě. A co se týče ještě RAI, tak v USA má své kanály které jsou velmi atraktivní, jsou určeny pouze pro americký trh, u nás v EU nejsou k dispozici. Ale zase máme jejich RAI 1, 2 atd, což je určitě lepší. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd@ O čem je tvoje řeč netuším a ani mě to nezajímá. Jediným faktem zůstává, že je tady nabídka kabelovky, kterou každý může, ale i nemusí využívat. Komu se líbí, ten využívá, komu ne, může jít o dům dál. A samozřejmě co 100 lidí, to 100 názorů na programovou nabídku. Přeber si to jak chceš :P

SibiřCZ@ Náklady na instalaci paraboly jsou jednorázové. A RAI 1 až 3 a News 24 vysílají na Hotbirdu 13E (TP 10992 V) volně, v kódu je akorát RAI 4 a Movie.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych zase chtěl bulharské programy. Ale co bych čekal, platím si balíček přes z Bulharska a sleduju programy přes internet s STB (tuším, že ho mám i v TV, ale to je Samsung a ta se běžně se všemi doplňky či HbbTV seká a nebaví mne to furt ovládat vytahováním kabelu ze zásuvky). Chcete italský, kupte si balíček z Itálie. Vše co funguje u nich v domácí zemi přes internet, funguje v celé EU.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, vpa napsal:

Já bych zase chtěl bulharské programy. Ale co bych čekal, platím si balíček přes z Bulharska a sleduju programy přes internet s STB (tuším, že ho mám i v TV, ale to je Samsung a ta se běžně se všemi doplňky či HbbTV seká a nebaví mne to furt ovládat vytahováním kabelu ze zásuvky). Chcete italský, kupte si balíček z Itálie. Vše co funguje u nich v domácí zemi přes internet, funguje v celé EU.

Však právě já sleduju italské tv přes KODI, ale není to spolehlivé. Byl bych mnohem radši kdybych měl RAI 1 a 2 v nabídce UPC a nemusím nic lovit a řešit. Počkám ještě co se pohne příští rok a pokud se nedočkám, budu přemýšlet o tom satelitu. Tam jsou všechny RAI zadarmo a legálně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V UPC sk je už dokonce ORF 3 ve všech balíčcích....krom toho mez.verze TVP Polonia, TVE španělsko, TRT world. Skvělá náhrada za také už vyražený kanál francouzské TV 5.

O německém balíčku už ani nemluvě. ...

Čeho se tedy konečně dočkáme u nás? Je to opravdu k zamyšlení, milé UPC ČR. ....😑

  • 150 Mb/s
  • 4 GB
  • Klasik
  • HD Mediabox
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...