Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Právě teď, Adolf.Shitler napsal:

Pravděpodobně by fa UPC ty programy v HD nakoupila dráž než v SD, takže by je také pak musela dráž prodat, tj. klientům zvýšit cenu. A to by zase bylo všude keců. Stejný případ je i u Skylinku, také z těchto důvodů zůstávají u SD verze.

No neviem či to nieje tým že je kopec draho zaplatených hnoj televízii a to brzdí zaradeniu  viac HD . Senzi HD , Šlágr, Mňau , Relax , Park tv,  RT HD  , TV Lux HD, TV8HD - sú nám načo? Samý telešop ! Ako za takéto hnoje sa platí a potom sa nič nedá zaradiť . Kapacita nepustí a podobné výhovorky . Čo tak poupratovať ?  Načo je treba taká Russia Today HD keď je to dráha platená hoax propaganda ?  A nech sa nezabudne znova na konci roka UPC Brodband Slovakia pochváliť aký je fantastický líder  na našom trhu .

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, pane Shitlere, to by mě teda zajímalo, jak velké procento diváků si platí kabelovku apriori proto, že touží po Šlágru, Mňau, šopingsrágorách, Barrandovu a podobně. Ten kdo investuje do placené televize asi chce něco jiného, teda já alespoň jo. 

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 A.Shitler: předpokládám, že toto vlákno nevzniklo jako platforma těch, kteří mají základní televizi k internetu. Je to vidět v řádku s popisem "vybavení" uživatele, kdo tady diskutuje. Takže tenhle tvůj argument neberu moc vážně. Potom, cituji: "

Navíc platit kabelovku není jenom o programové nabídce, ale taky o tom, že dostaneš signál až pod nos s garancí a bez práce".

s tímhle také nevím jak naložit. Třeba dneska jsem kupoval naftu na pumpě a dostal jsem jí až pod nos a s garancí. Za oboje platím, tak nevím, kde je ten benefit, kde ho vidíš. Zkrátka je to placená služba, tak nemůžeš vyzdvihovat její vlastnost. A hlavně ten "signál pod nos a bez práce" dostanou ti s televizí k internetu i ti s více placenou nabídkou - zase nevím co s tím.

2Marek-26: Jo, to jsem si myslel, že zařazení některých programů je aktivita tvůrců spíše, než že by za nimi UPC běhalo a uplácelo je. Jde jenom o vybalancování kvalitního obsahu a balastu. Každopádně dík za info.

Mějte se!

  •  
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil sis naftu na pumpě, ale garanci nemáš zhola žádnou. Když ti plečka za rohem zdechne, tak ti rozhodně pumpa nevyšle technika na servis. Snad už chápeš ten rozdíl.

Že je něco placená služba rozhodně neznamená, že tam musí být garance příjmu. Typicky třeba satelitní služba Skylink, kde platíš jenom za programy, ale nikdo ti negarantuje signál jako takový. Nebo všemožné OTT platformy, kde opět zaplatíš jenom za programy, ale jestli to bude fungovat na tvé přípojce internetu, to ti nezaručí nikdo.

Aby se nezapomnělo, tak jsou i lidé, kteří si u UPC platí jenom TV, ale internet nikoliv. Takže u nich je řeč už jenom o té TV a nikoliv, že cosi dostanou k internetu, pokud se bavíme o dodávce signálu až pod nos.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Shitler: Začínáš mě, kolego,unavovat. Chyba bude u mě, asi ti nejsem schopen vysvětlit o čem že je diskuze. Zkusím tedy shrnout o čem není: Není o Skylinku a není o uživatelích se základní televizní nabídkou bez internetu. Těm přeji spokojené sledování Mńau a Šlágru.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pan Polák psal, já bych byl rád za zařazení italské televize RAI. Hlavně RAI 1 a RAI 2. Jejich dokumenty seriály jsou skvělé. A kdyby byly v HD tak by to nemělo chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto kanály se v nabídce UPC pravděpodobně neobjeví, jejich sledovanost by zřejmě byla dost nízká než aby se operátorovi vyplatili a dost možná na to ani není volná kapacita sítě. 

Na sledování těchto italských kanálů nebo třeba francouzských si raději Pořiďte satelit, dnes prodávané televizory mají ve většině případů integrovaný satelitní přijímač, Takže pokud to jde stačí koupit satelitní anténu připojit k televizoru a můžeš koukat na co chceš.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...