Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Zatím jak to sleduji,tak přidali jen dětský Nicktoons a pár programů překlopili do HD, ale více jich ruší či odebírají a nového se neobjevuje nic. Vzpomínám si,kdy tady padaly v létě věty typu, že na tom sloučení vyděláme a budeme příjemně překvapeni, ale zatím nemám ten pocit. Možná to vidím jen já takto?

Upraveno uživatelem Lev 1974
  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • CA moduly a Vodafone prémium box
  • Ostrava-Zábřeh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, ale já si myslím, že větší změny přijdou až po Novém roce. Myslím, že někde jsem četl, že k 1.4.2020 má značka UPC v Česku definitivně zaniknout, tak možná od toho dubna přijdou větší změny.... já osobně doufám, že bude nový set top box a (s možností řazení programů, s Netflixem a dalšími aplikacemi), nové stanice atd.

Co je stoprocentní, že na jaře bude v nabídce CNN Prima News HD, ale věřím, že snad toho bude mnohem víc.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lev 1974 napsal:

Zatím jak to sleduji,tak přidali jen dětský Nicktoons a pár programů překlopili do HD, ale více jich ruší či odebírají a nového se neobjevuje nic. Vzpomínám si,kdy tady padaly v létě věty typu, že na tom sloučení vyděláme a budeme příjemně překvapeni, ale zatím nemám ten pocit. Možná to vidím jen já takto?

A co by jste si představovala za nové stanice?Zas tolik stanic,co nevysilaji u UPC a nejsou eexkluzivne vázaný ke konkrétnímu operatorovy(O2 sport, Digi sport,BBC Eart)není.Ale možná se pletu.

  • Souhlasím 2
  • Nesouhlasím 1
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 12. 2019 v 6:07 PM, Ivo Mašek napsal:

Radost z toho nemám. Vůbec ne. ……. ona smlouva se sama od sebe neprodlouží. Ten kanál nebyl vůbec špatný. 

Au revoir belle TV5Monde. Nous allons regarder la télévision russe maintenant - un lavage de cerveau.

 

 

tv5monde.jpg

Stejně tak to cítím :(. Mám dojem, že se v UPC/Vodaf. ani nepokusili o prodloužení smlouvy. Je to fakt škoda, protože vietnamské, ruskojazyčné tv programy jsou, i pořady v angličtině jsou na některých kanálech, ale francouzský byl jediný. Tedy je ještě k dispozici zpravodajský kanál ve franc., ale to není ono. Chápu, že vzhledem k jazyku to asi nemělo kdovíjakou sledovanost, ale když můžeme mít x vietnamských a x ruských tv kanálů, nevím, proč ukončili spolupráci s jediným "lifestyle" francouzským kanálem. Hrozně mě to mrzí, byl to jediný kanál, kde se dala dobře "naposlouchat" francouzština, ale bohužel nezbývá než plakat a adieu 😞

  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
před 56 minutami, becvys napsal:

Doufám, že další v pořadí nebude Auto Motor Sport channel HD. Někdo to tu zmiňoval. Doufám, že to byla jen kachna .... 😑

A co jiného se dalo čekat po převzetí společností Vodafone!  

 

Cena půjde hore a výběr stanic dole, co za něco stojí se bude vyřazovat a hnoj jako "Mňau TV, Šlágry atd. " zůstane!!!

 

Prostě to půjde totálně do kelu!!!

Nepřeklopení TV Noe a absolutní nezájem nezařazení Trojky od RTVS aspoň pro diváky na Moravě a ve Slezsku v rámci regionálního Muxu jen pro oblasti jižní Morava + severní Morava a Slezsko kde je terestrický přesah jako u rakouských a polských stanic raději ani nekomentovat!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, notizia napsal:

A co jiného se dalo čekat po převzetí společností Vodafone!  

 

Cena půjde hore a výběr stanic dole, co za něco stojí se bude vyřazovat a hnoj jako "Mňau TV, Šlágry atd. " zůstane!!!

 

Prostě to půjde totálně do kelu!!!

Nepřeklopení TV Noe a absolutní nezájem nezařazení Trojky od RTVS aspoň pro diváky na Moravě a ve Slezsku v rámci regionálního Muxu jen pro oblasti jižní Morava + severní Morava a Slezsko kde je terestrický přesah jako u rakouských a polských stanic raději ani nekomentovat!

 

 

Já bych tak radikální a negativní nebyl. Definitivní překlopení by mělo být v příštím roce. On ten proces zase tak rychlý není. Uvidíme, co bude ten příští rok. Stačí se podívát na TV nabídku Vodafone v Německu (bývalá Kabel Deutschland).

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lukáš Polák

Tak v HD rozlišení postupně zahajují i mezinárodní verze kanálů dostupné v nabídkách českých operátorů. Na webu Digitální rádio už jsem psal jako první o plánech italské veřejnoprávní televize Rai, stejný krok nyní realizuje i španělská TVE.

https://digital.rozhlas.cz/spanelska-verejnopravni-televize-pripravuje-distribuci-hd-signalu-pro-evropske-8122984

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...