Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

V 25. 8. 2019 v 11:59 AM, William_ napsal:

To by si přál každý, ale zatím jsem nucený si pořídit ten nejlevnější sportovní balíček u konkurence abych se mohl dívat aspoň na Slaviu v LM (doufejme).

Též jsem si pořídil, zajímalo mě jak to maká přes mobilní data v rámci neomezených dat od TM. I když rychlost dostatečná tak se nezaostří obraz pouze když vrátím o trochu zpět. Tohle se u Horizon Go neděje. Je to jako u HBO GO, rozmazaný po chvilce přejde do full HD. O2TV vůbec. Zítra stejně vše končí tak co už 🙂 Stejný příjem jako u Horizon Go App z windows store hotspot z mobilu.... 

Upraveno uživatelem becvys
  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už by mohly ty zprávy v HD být snad konečně všechny... Myslím, že by UPC už mohlo mít přístup k DW HD, CNN HD, BBC HD, CNBC HD i France24 HD a překlopit to do konce roku konečně.

https://www.parabola.cz/zpravicky/31181/cnbc-europe-hd-odstartoval-fta-na-19-2e-a-13e/

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinky pre september 

https://newsletter2.upc.sk/emailing/20340/20190831_v1_sk/view.php?data=df5f3245ee2e5ce4e5b7e21ad9395dc2

Posledné 2 mesiace žasnem . Nič extra  prekvapujúce som nečakal ako UPC bude propagovať 2 až 3 nové dokumentárne premiéry a zaknihoval to ponukou doplnkového balíčka Plus , ktorý už dávno niekoľko rokou mám . Minulý mesiac zase niekoľko mailov o Mojej skúsenosti a spokojnosti z internetom od UPC  , ktorý nie len že nemám a  dokonca ani nemám záujem . Smutné . Dúfam že sa konečne UPC zobudí a začne konečne niečo pozitívne prinášať aj pre nás platiacich zákazníkov .

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dva měsíce byly prázdniny, v této době se většinou nic moc nového nezavádí, protože většina lidí má jiné priority, než sedět doma u televize, nebo počítače, na podzim to bude určitě lepší. tedy aspoň doufám. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HD je samozřejmost. HBO zrušila index HD v logu

https://www.parabola.cz/zpravicky/31215/hd-je-samozrejmost-hbo-zrusila-index-hd-v-logu/

Citovat

Provozovatel kanálů HBO a Cinemax zároveň pracuje na zlepšení technické kvality svých programů. Distribuční signál, který poskytuje televizním operátorům, se u HD kanálů HBO zvýší ze 7 Mbit/s na 10 Mbit/s a v případě HD stanic Cinemax z průměrných 7,6 Mbit/s (VBR) na 9 Mbit/s (CRB).

 

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VFStation (bridge), 2x CA modul SMIT CI+
  • Praha Zbraslav
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...