Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

Dobrá otázka :) Klient si může balíček objednat za 0 Kč a předpokládáme, že podobě budeme řešit také Německý balíček a další novinky. Domníváme se, že je v reálu lepší ponechat cenovku za KOMPLET stejnou a nezvyšovat jí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Dobrá otázka 🙂 Klient si může balíček objednat za 0 Kč a předpokládáme, že podobě budeme řešit také Německý balíček a další novinky. Domníváme se, že je v reálu lepší ponechat cenovku za KOMPLET stejnou a nezvyšovat jí ......

To mi jako chcete říct, že když přibude nějaký program tak já jako zákazník, který si platí komplet nabídku budu muset volat na UPC, aby jste mi ho do nabídky přídali ? To je asi trošku na hlavu postavené ne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Ano mám ho v nabídce mám Komplet+.... ale jde mi o to, že když přídáte např. ten balíček německej tak já jako uživatel této nabídky přeci nebudu muset si ho dodatečně aktivovat, pak přidáte nějaké jiné programy a já budu muset opět někde něco aktovovat.... nebo to špatně chápu ? děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

No přijde mi to trošku nefér vůči klientům, kteří platí nejvyšší nabídku, aby si každý přidaný program museli sami aktivovat.... byl by nějakej popisek, kde v sekci moje upc se provádí ta aktivace..... díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_

A nějaké informace KDY asi by měl být zařazen ten německý balíček by nebyly?

Popř. jaké stanice v něm budou a zda budou v SD nebo HD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...