Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Lepší je to co bude fungovat většině klientů na televizoru,  k čemu jim bude lepší kodek hevc když ho nepřehrají na televizoru a takhle to vidí podle mě UPC, když by se zrušilo vysílání dvb-t a přešlo na DVB T2 klienti by začali bombardovat infolinku UPC s dotazy  proč jim najednou nehraje televizor a vyhrožovat ukončením smlouvy a o to v UPC určitě nestojí.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně spousta lidí nemá ani DVB-T2 tuner. Zvláště na druhých televizích v domácnosti. A odpověď, zda je lepší H.264 či H.265, je vcelku daná. Nemyslím si, že by UPC mělo v plánu zavádět DVB-T2. Až se vypne T1 ve vzduchu, bude to pro UPC výhoda, že ho stále poskytuje.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Jde o počet lidí, kteří maji DVB-T2. Také psali, že analog nikdy nevypnou a letos v lednu náhle vypli a nikde to nenapsali.

Týden si mě přehazovali na kontaktním formuláři, až pak jsem se dozvěděl, že je analog vypnutý.

Dvb-C a Dvb-T se nedá sledovat současně. Přes týden tam mám Dvb-T, protože Dvb-C kostičkuje.

Když přesouvali HBO do Dvb-C,  poslali jen oznámení, že buď přijmu STB, nebo se mi nabídka hbo zruší.

Tak až bude mít většina lidí DVB-T2 příjem, nebo Full HD televizi.

Počkám kolik bude HD programů v DVB-T2 a pořídím si anténu.

https://digital.rozhlas.cz/t-mobile-tv-vypnula-sedmnact-programu-ve-standardnim-rozliseni-doslo-na-velke-7614814

T-Mobile TV vypnula sedmnáct programů ve standardním rozlišení, došlo na velké televize

Programy pochopitelně z nabídky nezmizely úplně, na původních pozicích po SD kanálech se objevily jejich verze s vysokým rozlišením, které již byly dříve k dispozici.

Kompletní seznam vypnutých SD programů:

  • ČT 1
  • ČT 2
  • Nova
  • Prima
  • Prima Love
  • Prima Cool
  • Nova 2
  • Nova Gold
  • Nova Action
  • TV Barrandov
  • Barrandov Plus
  • Nova Cinema
  • Prima Max
  • ČT Sport
  • Déčko / ČT art
  • Prima Zoom
  • ČT 24

 

Upraveno uživatelem Athlon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


... Dvb-C a Dvb-T se nedá sledovat současně. Přes týden tam mám Dvb-T, protože Dvb-C kostičkuje...


A co nechat si zjistit proc to kostickuje.

Jinak o moc vice HD programu bych v DVBT2 necekal, Nova a Prima si za HD nechavaji platit od vsech operatoru, tak do FTA nepujdou...

Odesláno z mého Redmi Note 5 pomocí Tapatalk

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat na nabídku Komplet, jaké programy zahrnuje, protože po delší době jsem se podíval na programovou nabídku a tam je uvedeno: "Témer všechny programy UPC TV, vcetne prémiových stanic jako HBO HD, Cinemax HD, FilmBox Premium HD, LEO TV a další".

Zajímalo by mne, které programy tam tedy nepatří.

Další dotaz je, kdy bude zařazen slibovaný německý balíček. Pořád se to odsouvá.

 

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tím "téměř všechny programy" je myšlené to, že u nás v západních Čechách v nabídce Komplet chybí polský program TVP a rakouský ORF, na severní Moravě pro změnu německá ZDF i rakouská OTF, která je v jižních Čechách a na jižní Moravě, ale zase tam nebudou mít TVP a ZDF. Podobně to bude s některými tuzemskými regionálními stanicemi.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul (1× vlastní, 1× pronajatý)
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...