Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia
před 1 minute , marosf napsal:

Nechcem narusat vasu konverzaciu pani, ale zrejme ste si pomylili temu vlakna.

A z jakého důvodu jsem si pomýlil tému vlákna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Jak to, že to tu nemá co dělat. Rtm+ je nová stanice, která mě na tabletu, přestože tam je( nejde spustit). Téma vlákna je " NOVÉ STANICE". Zjišťuji zda je problém jen u mě. Tato nově zařazená regionální stanice je z kraje odkud pocházím a pracuje tam můj velký kamarád, tak mě moc zajímá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tohle vlákno je určené k diskuzi o zařazování nových stanic.

Vy ohlašujete problém při přehrávání této stanice přes Horizon Go. To patří do vlákna Televize - Technická podpora - Horizon Go

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
před 47 minutami , marena napsal:

Ale tohle vlákno je určené k diskuzi o zařazování nových stanic.

Vy ohlašujete problém při přehrávání této stanice přes Horizon Go. To patří do vlákna Televize - Technická podpora - Horizon Go

Vážený pane rypáku právě že ta RTM+ je ta nově zařazovaná nová stanice která má být nově i jiné nabídce než ten vámi zmiňovaný Horizon Go a tím pádem na to vlákno určené k diskuzi o zařazování nových stanic opravdu patří a ne že ne.

Co teda podle vás teda znamenají tyto dvě následující vyjádření pana Jaroslava Kolára

 

"Vybrané seriály televize Nova budou moci sledovat zákazníci největšího kabelového operátora na trhu, společnosti UPC Česká republika, s předstihem. Portálu .......... to potvrdil mluvčí firmy Jaroslav Kolár.

Základní nabídku Start operátor postupně více zaměří i na regiony a přidává sem programy Praha TV a RTM+."

Takže tímto prosím aby jste tu ostatní přestal bezdůvodně osočovat a napadat s následným nucením vašich názorů a pravdy.

Co se raději uklidnit aby Vám třeba nepraskla cévka a podobně. Opravdu nesnáší ty co ostatní přesvědčují o tom že černá je bílá a že koule je hranatá!

 

Upraveno uživatelem notizia
Úrava textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Jsou tu příspěvky, které jsou mimo téma. Můj se tématu týká, byť jen částečně. Ale koukal jsem, že tu jsou opravdu příspěvky mimo téma. Úsměvné je, když takový příspěvek má ten, co žije v domnění, že jsem si pomýlil tému vlákna. Notizia tobě děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lukasbanik

Dobrý deň, BBC, CNN a iné svetové  spravodajské telky budú v hd ? A ako to je pri nemeckých ohľadom hd vysielania? Ďakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník marosf

Lukas, urcite zahranicne spravodajske TV nepojdu do HD kym budu v rastri napr. take DuckTV a Lux aj v SD a HD. Tieto kanaly u nas sleduje absolutne minoritna cast ludi a dovolim si tvrdit, ze su v ponuke iba z historickych, konkurencnych dovodov.

Osobne to vidim tak, ze ak raz v HD budu, tak jedine ich nahradou za SD.

Skor ako CNN a pod. v HD by potesilo, keby sme mali v ponuke lokalizovane H2 (History 2) namiesto Pawn Stars TV (History Channel) a keby sa konecne spustil plnohodnotny NatGeo v HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_

Další důvod proč jsem rád že jsem u UPC 😀Doufám že vy neplánujete zrušit ze dne na den Sport 1 a Sport 2 tak jak to dělá DIGI že ne? A jako náhradu jim tam místo sportu dají Filmboxy...výsměch.

http://www.radiotv.cz/p_tv/operator-digi-tv-vyradil-kanaly-skupiny-amc-ta-se-ohradila/

Upraveno uživatelem William_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Sportovní kanály mi nevadí, přehled nemám, přesto: v muxu 738 MHz nastala v posledních dnech jakási změna stanice Nova Spor 1 HD. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...