Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia
před 1 hour , Ondřej Kupsa napsal:

Nějak jsem nenašel Polar tv a TV Slovácko:) jsou tam?


Polar TV s TV Slovácko na 650 Mhz v DVB-C je pouze pro Moravsky se Slezany z Moravy ze Slezskem.

 


V celých Čechách kromě těch jižních máte vybrané německé stanice s českýma regionálkama jako Praha TV a nově to rtm+.

 

Na jižní Moravě a v jižních Čechách jsou společně stanice ORF 1, ORF 2, ATV, Městská televize Otrokovice, TV Slovácko, TV Brno 1, Info TV Brno + Jižní Morava, Jihočeská televize a JHTV.

 

Na severní Moravě ze Slezskem zase TVP 1, TVP 2, TVP info, Polar TV a TV Beskyd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sikorajiri25@gmail.com

Já vím, že teď se řeší jiné věci....ale není náhodou TA3 v HD? Obraz vypadá kvalitnější, než aby byl v SD verzi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami , Fuchs Tomáš napsal:

V Bratislave dnes pribudlo TA3 HD v DVB-C, pričom v DVB-T zostalo aj naďalej TA3 v SD kvalite. Okrem toho bolo nahradené Retro SD novým hudobným kanálom Power TV SD.

TA3 HD potešila . Bolo už na čase konečne . Aktuálne som spokojný zo skladbou SK HD staníc a čo najviac v budúcnosti poteší bude práve dokumentárna stanica od Polského  vlastníka Power TV  - Adventure TV HD . 

Už málo pravdepodobné  je  zaradenie TravelXP HD .

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sikorajiri25@gmail.com

myslel jsem, že udělají k tomu nějakou zprávu a třeba ji dají do sekce "novinky", tak to vypadá, ať si na to uživatelé přijdou sami...no, nevadí. Já se těším na podzim na Československo HD 

před 4 minutami , Libor napsal:

TA3 HD potešila . Bolo už na čase konečne . Aktuálne som spokojný zo skladbou SK HD staníc a čo najviac v budúcnosti poteší bude práve dokumentárna stanica od Polského  vlastníka Power TV  - Adventure TV HD . 

Už málo pravdepodobné  je  zaradenie TravelXP HD .

Najednou to u TA3 šlo...kopíroval jsem tady na fórum to, co mi odepsali někdy v květnu.... " TA3 ..ač nás to mrzí ..je na pokraji zájmu klientů, a proto i v pořadí důležitosti nové dohody na HD vysílání relativně hodně daleko"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...