Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami , David - UPC napsal:

Ne všechny nové stanice musí být zákonitě v síti UPC 🙂

Davide, tak jestli tohle byla reakce na Power TV, tak jste mě hodně zklamal 😥 Já jsem vás měl strašně moc rád, ale označit Power TV za odpad, to bych od vás fakt nečekal 😥

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, v pohodě 🙂 Já se totiž zrovna na Power TV strašně těším a jejich programové schéma, co mají v Polsku, mě vyloženě nadchlo. Tak proto jsem z té reakce byl hodně smutný. Já věřím, že snad se s nimi UPC domluví, zvlášť pokud to bude i v češtině a HD, navíc budou vysílat volně, tak snad se do nabídky dostane. Určitě by Power TV udělala radost víc lidem 🙂

Upraveno uživatelem Tommy Kindernay
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Mě by třeba zajímalo jaká je situace s Filmbox live.  V minulosti když se na tuhle službu někdo dotazoval na FB, tak UPC se vyjadřovala celkem pozitivně, že by snad do roka mohla být. Ale nakonec k tomu nikdy nedošlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://digital.rozhlas.cz/startuje-bezplatna-hudebni-stanice-power-tv-nabidne-videoklipy-bez-reklam-7578584

Stanice je prozatím dostupná pouze v DVB-T a na satelitu, nicméně později bude šířena i v dalších distribučních kanálech. Majitel stanice Michał Winnicki portálu Digitální rádio potvrdil, že již provozovatel vede intenzivní jednání s dalšími operátory, mimo jiné UPC Česká republika a O2 Czech Republic. Právě pro ně chce zpřístupnit vysílání ve vysokém rozlišení HDTV.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
On 31. 7. 2018 at 11:35, David - UPC napsal:

@sikorajiri25@gmail.com Jiří, klidně mi pošlete tipy, které programy byste uvítal. Pošlu na kolegy dotaz, zda-li s některým nepočítáme. 

Píšete, že se výhody kabelu začínají ztrácet. Co kvalita HD programů na kabelu a jejich datové toky? Což si myslím, že je tím hlavním argumentem. 

Davide také se připojuji k výzvě odhleně seznamu stanic které by nově uvítal Jiří - @sikorajiri25@gmail.com .

Plně se ztotožňuji s návrhem Jiřího  Také mě mi chybí hlavně Československo HD/Festival HD (tato stanice již velmi dlouho), travelxp HD, Epic Drama HD. Dále bych také do skupiny obsahově kvalitních stanic od Viasatu zařadil i Viasat Nature v SD protože jsou tam úplně jiné pořady než na dvojstanici Viasat HD kde je Nature navíc šířen jen do 18 hodiny a ne nonstop jako ten Viasat Nature SD.  Dále by nebylo špatné zařadit i dokumentární stanici DOQ kterou šíří váš současný majitel přes satelitní televizi freeSAT. Dále není špatná stanice Sundance HD v ENG která i když není v CZ lokaci tak je u ní možnost volby polštiny zrovna tak jako u dětské stanice Boomerang kde sice také není CZ ale jen ta ENG s PL. To Power TV bych stejně jako Jiří také bral spíše jen jako jakési doplnění a míso něj raději zařadit hudební stanice MTV Hits s Mooz Dance HD které jsou rovněž u freeSATu a tedy vlastně u současného majitele UPC.  To TA3 HD by bylo možná dobré ale za každou cenu nemusí být zpravodajské stanice v HD kvatitě kde jde především o informační obsah stanice a ne o to jestli uvidím to že má nějaká moderátor bradavici nebo chlup na saku a podobně. Podle mě HD vysílání má velký význam u přírodopisných, filmových kanálech se sportovními a podobně a ne u těch zpravodajských kde to není až tak důležité. Ještě by nebylo špatné díky velké slovenské národnostní menšině včeské republice zařadit aspoň jeden dětský kanál ve "slovenčine" a to ten RiK který je i ve slovenském UPC a evidentně majitej skupiny JOJ nemá žádný problém s šířením této jeho plně placené stanice v ČR oproti jeho stanic TV JOJ, Joj Plus a WAU.

před 22 hodinami , Jack_6428 napsal:

Tak NASA TV HD by byla jako zpestření celkem fajn 😉

Je pravda, že třeba E! Entertainment, UP Network, Československo/Festival, Epic Drama či TravelXP v nabídce chybí, ale myslím že to není zatím takový problém. Myslím, že UPC stále čeká jak si stanice u nás povedou a zvažuje, zda se jim zařazení vyplatí. Nějaké z nich bysme se ale výhledově už snad dočkat mohli...

PowerTV je moc nové a neví se, co to udělá. Může klidně neoslovit a letos zase skončit...

Ze stanic, které čekají na překlopení z SD do HD, mi chybí v nabídce již pouze dlouho slibované National Geographic HD, Disney Channel HD, AXN HD a Nickelodeon HD - to však nezáleží bohužel na UPC. Nicméně, jsem optimista a věřím, že letos už konečně něco z toho fakt bude - konkrétně NGC a Disney. Časem bych čekal překlopení ještě u TV Papriky, Fishing & Huntingu, Spektra Home, Mňam, Crime & Investigation, TLC, CNN, BBC, CNBC, France24, DW, TA3, Minimax, Megamaxu, JimJamu, Óčka a MTV/VH1. A pak bude na hodně dlouhou dobu klid. Ale to ještě chvíli bude trvat...

 

 

Osobně si myslím že např. to E! Entertainment v kabelu od UPC vůbec nechybí protože je obyčejná bulvární stanice a mě osobně nezajímá kdo s kým co má nebo kdo s odpuštění ožral do němoty a podobně.

Navíc na váš návrh s překlopením stanic TV Paprika, Mňam, Crime & Investigation, TLC, CNN, BBC, CNBC, France24, DW, TA3 a VH1 mám úplně jiný postoj.

před 22 hodinami , Jack_6428 napsal:

Tak NASA TV HD by byla jako zpestření celkem fajn 😉

Je pravda, že třeba E! Entertainment, UP Network, Československo/Festival, Epic Drama či TravelXP v nabídce chybí, ale myslím že to není zatím takový problém. Myslím, že UPC stále čeká jak si stanice u nás povedou a zvažuje, zda se jim zařazení vyplatí. Nějaké z nich bysme se ale výhledově už snad dočkat mohli...

PowerTV je moc nové a neví se, co to udělá. Může klidně neoslovit a letos zase skončit...

Ze stanic, které čekají na překlopení z SD do HD, mi chybí v nabídce již pouze dlouho slibované National Geographic HD, Disney Channel HD, AXN HD a Nickelodeon HD - to však nezáleží bohužel na UPC. Nicméně, jsem optimista a věřím, že letos už konečně něco z toho fakt bude - konkrétně NGC a Disney. Časem bych čekal překlopení ještě u TV Papriky, Fishing & Huntingu, Spektra Home, Mňam, Crime & Investigation, TLC, CNN, BBC, CNBC, France24, DW, TA3, Minimax, Megamaxu, JimJamu, Óčka a MTV/VH1. A pak bude na hodně dlouhou dobu klid. Ale to ještě chvíli bude trvat...

 

 

Jinak k vašemu "Myslím, že UPC stále čeká jak si stanice u nás povedou a zvažuje, zda se jim zařazení vyplatí."následující.

V tom případě mě prosím vysvětlete jak je možné že UPC zařadilo okamžitě po vzniku např. stanice TUTY TV a WAR TV i když sám píšete že UPC před zařazením něčeho nového do nabídky stále čeká s tím zda se těmto novým stanicím u nás povede dobře a jejich zařazení se vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sikorajiri25@gmail.com
31 minutes ago, notizia napsal:

WAR TV byla zařazena asi měsíc před spuštěním vysílání, byla tam ta promo smyčka 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Tak obecně tyhle stanice chybí i řadě jiným celostátním providerům. Zde je počet u kolika providerů z 6 vysílá 

 

E! Entertainment TV - 1 z 6

Travelxp HD - 1 z 6

Československo HD / Festival HD - 2 z 6

Epic Drama HD - 2 z 6

UP Network - 3 z 6 

 

Na druhou stranu i UPC má své „exkluzivní“ stanice, které řada providerů v nabídce nemá.

Crime & Investigation - 2 z 6

Viasat Nature HD / Viasat History HD - 2 z 6

Leo TV - 2 z 6

DTX - 2 z 6

Food Network - 3 z 6

AXN White - 3 z 6

AXN Black - 3 z 6

 

Pořád je na tom UPC jednoznačně nejlépe a to jsme nepočítal HD stanice, tam vede UPC ještě jasněji a přitom cenově UPC vychází často nejvýhodněji. Ten ukazatel kolik providerů má tu stanici v nabídce může být ukazatel predikce, jak velkou šanci má se objevit v nabídce a příliš optimisticky to podle toho nevypadá. Na druhou stranu jsou to celkem nové stanice na našem trhu a v minulosti též řadě stanic trvalo i několik let než se vůbec do nabídky dostaly a časem se jim to povedlo skoro u všech providerů. 

Upraveno uživatelem Patri.k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_

Ovšem co se sportovních stanic týče, nejsme na tom moc dobře. Ale i přes to bych UPC NIKDY za nic nevyměnil. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...