Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Athlon
před 2 hodinami, tomus napsal:

Omyl, Pokud vysílání těch kanálů bude nekódované, tak je můžou sledovat všichni, i ti co mají nabídku Start, jen si musí přeladit televizor na vysílání v DVB -C a pokud to televizor neumí tak holt smůla.

A kdy to spustí už je 21.4.

Mám nabídku start, v DVB-C jsou stále všechny ty kanály zakódované. Telelevizí to nebude mám T2 ověřeno, loňský model.

HD mi určitě neodkódují, ale explorer je ještě v SD. Ten mohli odkódovat.

Nature/history HD je taky napůl. National Geographic taky nic. Zkusil jsem zaktualizovat seznam programů. Nic to nenašlo.

Nakopíroval jsem tam seznam kanálu z fleshky, normálně používám DVB-T třeba opětovná instalace DVB-C pomůže, ale jinak už nevím jak je naladit.

Zkusil jsem i opsat ty frakvence z toho oznámení UPC do tv, ale kód nezmizel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Přátelé, mám pro vás informace o změnách v DTV na Slovensku. 

WAU HD a DOMA HD

-       v Horizon GO bolo živé vysielanie kanálov WAU SD a DOMA SD nahradené HD vysielaním

-       táto zmena nám umožňuje zároveň aj v TV archíve poskytovať záznamy v HD kvalite, teda aj všetky nahrávky od pondelka cca. 17:00 v TV archíve týchto dvoch staníc sú už dostupné v HD

-       nakoľko archív pre Horizon GO a Horizon STB je zdieľaný, nahrávky v HD sú už k dispozícii aj na Horizon STB

TUTY HD, Fine Living HDm1 HD

-       v Horizon GO bolo aj živé vysielanie kanálov TUTY SD, Fine Living SD a m1 SD nahradené vysielaním v HD kvalite

Nové kanály v ponuke Horizon GO

-       do živého vysielania prostredníctvom webu aj aplikácií Horizon GO sme pridali 3 nové HD kanály:

-       DocuBox HD s dokumentárnymi reláciami,

-       Fast&FunBox HD pre milovníkov adrenalínových športov,

-       FightBox HD pre priaznivcov bojových športov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Živé.sk včera informovalo o tom, že: "Telekom od včerajšieho dňa testuje na satelite tri nové programy vo vysokom rozlíšení. Súčasťou je aj kanál Prima Krimi HD, ktorý bude pravdepodobne dostupný aj pre slovenských divákov. Stanice sa objavia v ponuke už v najbližších dňoch."
 
 Bude na to pozitívne reagovať aj UPC Slovensko?
  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Router Compal, CA modul, HD Mediabox
  • Bratislava IV.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...