Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

UPC Slovensko uskutočnilo včera upgrady programov TV Lux a Tuty s SD na HD, pridalo 2 nové maďarské programy M1 HD a M4 Sport HD (ich verzie SD zatiaľ neboli zrušené) a nečakane aj maďarský FilmBox (na rovnakej frekvencii, na ktorej bol zrušený program Sport M). Programy M4 Sport HD a FilmBox (m) sú len v maďarskom balíčku a pochopiteľne aj v službe Komplet. Súčasne bolo rozšírené aj Horizon Go o programy ORF1, Channel One Rusia a niekoľko programov z maďarského balíčka.

Uvedené zmeny boli okrem FilmBox (m) avizované na 3. máj, spolu s upgradom programu Fine Living Network s SD na HD, ktorý sa dosiaľ neuskutočnil.

 

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Router Compal, CA modul, HD Mediabox
  • Bratislava IV.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Zajímalo by mě proč to nejde když např. v Holandském Horizon Go (https://www.ziggogo.tv/nl/tv/tv-gids-replay.html) mají ZDF i ARD a spoustu dalších německých stanic a ještě k tomu v HD. Jestli mi tu v Česku máme jiné pravidla...Fakt by mě zajímalo proč?

No, můj názor je asi takový: Holandsko hraničí pouze z dvěma státy. S Belgií a s Německem. A právě s Německem má nejdelší hranici. Holandsko je podlouhlý stát, takže tzv. přeshraniční vysílání právě s Německem defacto zasahuje do poloviny státu a docela možná i dále (kde nejsou přírodní překážky - kopce, hory, ... - není to zase tak velký problém). "Odříznut" by vlastně zůstal pouze Amsterdam a okolí a Rotterdam a okolí. Takže to tam pouští pro celý stát. ...... třeba se pletu, ale tohle by mohlo mít logiku

My tady v pohraničí máme v UPC také některé německé stanice.

 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_
16 minutes ago, Ivo Mašek napsal:

No, můj názor je asi takový: Holandsko hraničí pouze z dvěma státy. S Belgií a s Německem. A právě s Německem má nejdelší hranici. Holandsko je podlouhlý stát, takže tzv. přeshraniční vysílání právě s Německem defacto zasahuje do poloviny státu a docela možná i dále (kde nejsou přírodní překážky - kopce, hory, ... - není to zase tak velký problém). "Odříznut" by vlastně zůstal pouze Amsterdam a okolí a Rotterdam a okolí. Takže to tam pouští pro celý stát. ...... třeba se pletu, ale tohle by mohlo mít logiku

My tady v pohraničí máme v UPC také některé německé stanice.

 

Ano zajímavá myšlenka.

My v Praze na "cihle" máme pouze ARD, ZDF a 3SAT  (všechny v SD). :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ARD, ZDF a 3Sat sú najkvalitnejšie nemecké programy. Tie by som tiež rád videl v rasteri programov UPC Slovensko a najlepšie v službe TV Komfort, lebo sú to verejnoprávne televízie a tie by mali byť podľa môjho názoru v celej EÚ bez poplatkov, vrátane HD. To isté by sa malo týkať aj programov ORF1 a ORF2, ktoré máme na Slovensku zatiaľ len v SD. V tomto duchu bol u nás práve upgradovaný aj maďarský verejnoprávny program M1 z SD na HD, ktorý je v službe TV Komfort. V HD kvalite máme aj všetky verejnoprávne programy Českej televízie okrem ČT Sport a v Čechách sú tiež v HD obe verejnoprávne programy Jednotka a Dvojka.

Upraveno uživatelem Fuchs Tomáš
  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Router Compal, CA modul, HD Mediabox
  • Bratislava IV.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sikorajiri25@gmail.com
před 4 hodinami, William_ napsal:

Zajímalo by mě proč to nejde když např. v Holandském Horizon Go (https://www.ziggogo.tv/nl/tv/tv-gids-replay.html) mají ZDF i ARD a spoustu dalších německých stanic a ještě k tomu v HD. Jestli mi tu v Česku máme jiné pravidla...Fakt by mě zajímalo proč?

Jen tak mimochodem. Právě mi přišel e-mail od UPC kde se mj. píše:

"Nově od 3. května převedeme další tři programy do HD rozlišení. V prvotřídní kvalitě se dočkáte lifestyle programu Fine Living, seriálové Prima Comedy Central a dětské TUTY TV. Nově budete moct s UPC TV sledovat 75 HD programů!"

Nevím co se poslední dobou děje ale mám z UPC fakt velkou radost :D

No to je přece fajn, ne? když to vezmeme pragmaticky, tak bude v HD 75 stanic, z celkových 140....což je teprve zhruba polovina 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_
41 minutes ago, Fuchs Tomáš napsal:

ARD, ZDF a 3Sat sú najkvalitnejšie nemecké programy. Tie by som tiež rád videl v rasteri programov UPC Slovensko a najlepšie v službe TV Komfort, lebo sú to verejnoprávne televízie a tie by mali byť podľa môjho názoru v celej EÚ bez poplatkov, vrátane HD. To isté by sa malo týkať aj programov ORF1 a ORF2, ktoré máme na Slovensku zatiaľ len v SD. V tomto duchu bol u nás práve upgradovaný aj maďarský verejnoprávny program M1 z SD na HD, ktorý je v službe TV Komfort. V HD kvalite máme aj všetky verejnoprávne programy Českej televízie okrem ČT Sport a v Čechách sú tiež v HD obe verejnoprávne programy Jednotka a Dvojka.

Zapomněl jste dodat že na Slovensku máte možnost zpětné zhlédnutí u stanic ČT, zatímco my tuto možnost u stanic RTVS nemáme, ale naštěstí mě to moc nevadí protože tam stejně většinou dávají velký kulový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tinny

Zdravím,

ten přesun Areny Sport 1 a 2 od května je za odměnu, těch volných kanálů na pár dnů. Tohle si můžou dovolit mi to takhle vzít z balíčku Sport????

Je možno něco s tím něco dělat? S takovou přesunou i další postupně. Tohle jsem fakt nečekal od nich.

Děkuji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
V ‎14‎.‎04‎.‎2018 at 11:16, pol241 napsal:

Toto už jsem vzdal, před třemi pěti lety bylo slibováno, že si budeme moci vybrat jen programy, které chceme sledovat, ale skutek utek. Stačí se podívat na nedávné sliby ohledně německého balíčku. Ten se slibuje už rok, kdy došlo ke sloučení UPC CZ a SK. Napřed dokonce prázdnin loňského roku, pak podzim, poté do konce ledna, další posun na přelom března/dubna a dle posledních zpráv konec léta, takže září, pokud se tak stane.

Pokud zde nebo někde jinde z úst UPC padne, že se přidá to a to do té doby a z ničeho nic obrat o 180°, tak mi to přijde, že levá ruka neví co dělá pravá, nebo půjde o ukončení služeb UPC v CZ a SK tzn. Převzetí jinou společností.

 

Již jsem se to zažil několikrát, bohužel, ale chtělo by to jednat na rovinu.

 

P.

" Stačí se podívat na nedávné sliby ohledně německého balíčku. Ten se slibuje už rok, kdy došlo ke sloučení UPC CZ a SK. Napřed dokonce prázdnin loňského roku, pak podzim, poté do konce ledna, další posun na přelom března/dubna a dle posledních zpráv konec léta, takže září, pokud se tak stane. "

 

To je opravdu tak velký problém si ke kabelu kvůli německým FTA stanicím pořídit ještě nejlevnější satelit a mít tak spoustu těchto stanic z Německa?

V ‎14‎.‎04‎.‎2018 at 14:24, pista napsal:

a) Bude někdy CNN a BBC World v HD?

b) Budou NASA TV HD (NTV-3) a NASA TV UHD (NTV-4) na UPC?

NASA TV je ve volném vysílání na satelitu Eutelsat HotBird nad Evropou. Víc pod nos to už asi nedostaneme. Pokud UPC nemá problém vysílat blbosti jako Mňau TV, mohla by zařadit jednou i něco užitečného. 

Tak si kvůli těmto FTA stanicím pořídit pořiďte ještě nejlevnější satelit a nevidím jediný důvod aby UPC za tyto stanice platila, když je může mít kdokoliv bez pravidelných měsíčních poplatků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...