Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Co si vybavuji,tak v kabelovém pravěku, když DVB-C teprve začínalo a to ještě zásluhou Karnevalu,tak taková možnost existovala.Ano, programů bylo 10x míň,ale když to šlo před tím,tak by to mohlo jít i dnes.Jenom by se asi muselo chtít.Ale problém bude asi v tom,ze UPC není česká firma,ale firma v rámci ooobrovské skupiny.A tam je zakopanej pes.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Evzen napsal:

JJ, je to zhruba sedmkrat tolik... a to je dost :)

No ono je to ve skutečnosti 2^7krát víc...

Hlavně když se podíváte na vlastnosti CI, tak můžete vidět, že kód předplatného je 32bitový. Není tedy v možnostech CI mít víc než 31 nezávislých kanálů/balíčků.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, namec napsal:

Co si vybavuji,tak v kabelovém pravěku, když DVB-C teprve začínalo a to ještě zásluhou Karnevalu,tak taková možnost existovala.Ano, programů bylo 10x míň,ale když to šlo před tím,tak by to mohlo jít i dnes.Jenom by se asi muselo chtít.Ale problém bude asi v tom,ze UPC není česká firma,ale firma v rámci ooobrovské skupiny.A tam je zakopanej pes.

Musím vás zklamat, Karneval nikdy neumožňoval nějakou individuální volbu programů. Vždy to musela být nějaká "skupinka" programů zakódovaná stejným Access Criteriem.

Možná se to na venek tvářilo jako selektivní výběr, ale byl o to minimální zájem z důvodu cenové politiky.

Tuším, že výběr "6" programů z 20 byl o 30 Kč levnější než těch 20 programů.

před 11 hodinami, marena napsal:

No ono je to ve skutečnosti 2^7krát víc...

Hlavně když se podíváte na vlastnosti CI, tak můžete vidět, že kód předplatného je 32bitový. Není tedy v možnostech CI mít víc než 31 nezávislých kanálů/balíčků.

Kódovací systém samozřejmě umožňuje zakódovat více jak "31" balíčkú.

Každá zóna, která je vidět ve stavu předplatného, obsahuje 24 bitů.

Pro zakódování každého programu samostatným AC, by bylo třeba v současnosti 6 zón.

Mimo jiné by se tím tedy prodloužila minimálně 6x délka odesílání předplatného a také by se zvýšilo zatížení samotného kódovacího systému.

Je opravdu otázka, jaký by byl celkový zájem o toto individuální selektování a co by to UPC přineslo ...

Všichni, kdo tuto službu nabízejí, mají podmínky stanovane dost nepříznivě pro takovéto selektování , u Skylink stojí tato možnost 299 Kč, o 40 Kč více stojí balíče s +47 programy a o 110 Kč více stojí balíček s +60 programy - mimo jiné tam jsou všechny ze kterých vybíráte těch 10.

Ano je to ročně o 1320 Kč více, ale prostě nevěřím, že se pak člověk nekouka na žádný z těch +50 programů..

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano samozřejmě je to méně výhodné, ale alespoň zákazník platí za to, co opravdu sleduje, ale hlavně by si mohl vybrat "mezibalíčkově", tahle tématická svázanost je prostě nesmysl, extrémním příkladem je "Koktejl". Samozřejmě lze argumentovat, že si mohu předplatit Komfort, otázka je zda mi to za to stojí a např. Film Europe tam stejně zase nebude. Také mám předplaceno 50+ kanálů, reálně sleduji tak 10 a některé nemám ani naladěné, protože vím, že je nikdy sledovat nebudu (Mňam, Mňau, Noe, Šlágr, atd.). Další věc je např. sezónnost. Technické řešení zákazníka zajímat nemusí, spíš to uživatelské.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Tak tak...
Ja napriklad mazu z TV okamzite veskere zpravodajske a sportovni TV, dale vselijake ty korejske apod. kraviny, regionalni blbosti, blbosti o vareni, Slagry Evy a Vaska, infantility typu Nick Jr., atd. Nejake ty "normalnejsi" hudebni stanice si sice nechavam naladene, ale defacto na ne nekoukam - kdyz vidim ty nazvy poradu (MTV uz o hudbe davno neni a sledovat afektovane a vypatlane metrosexualy nekde na plazi se dlouhodobe fakt neda), tak skacu dal. Obdobne s temi 'lifestylovymi' programy jako TLC - sledovat tluste americanky, jak se za dohledu svych botoxem znetvorenych matek/kamaradek a extatickeho vzdychani homosexualniho asistenta snazi nacpat do svatebnich satu, to je jen pro silne natury... obcas jsem tam teda koukal na Butched bodies...

Zbyva defacto jen ceska klasika (a to uz vazne uvazuju o vymazani cele skupiny Barrandov z TV, protoze tam je taky velky kulovy) a nejake ty National Geographicy a Discovery... a Nickelodeon a Minimax kvuli nekterym serialum, ktere chteji decka nahravat...

Takze k cemu mi je nejakych 100+ kanalu?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto už jsem vzdal, před třemi pěti lety bylo slibováno, že si budeme moci vybrat jen programy, které chceme sledovat, ale skutek utek. Stačí se podívat na nedávné sliby ohledně německého balíčku. Ten se slibuje už rok, kdy došlo ke sloučení UPC CZ a SK. Napřed dokonce prázdnin loňského roku, pak podzim, poté do konce ledna, další posun na přelom března/dubna a dle posledních zpráv konec léta, takže září, pokud se tak stane.

Pokud zde nebo někde jinde z úst UPC padne, že se přidá to a to do té doby a z ničeho nic obrat o 180°, tak mi to přijde, že levá ruka neví co dělá pravá, nebo půjde o ukončení služeb UPC v CZ a SK tzn. Převzetí jinou společností.

 

Již jsem se to zažil několikrát, bohužel, ale chtělo by to jednat na rovinu.

 

P.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Já mám na to naprosto odlišný názor. Komplet mě U UPC vyjde na 530 Kč. Nepočítám pronájem. Když si spočítám Kuki je to 400 Kč za šedesát programů, to nebude stačit, není to tak, že si svobodně vyberete co chcete. Spousta programů je tak, že jsou na sebe navázané. Stojíte o jeden, ale musíte další co patří do skupiny. Musel bych si připlatit dalších 5, to je 150 Kč. Budu chtít hbo a cinemax dalších 300 Kč. Určitě si budu chtít nějaké programy nahrát, dalších 100 Kč. Takže to máme 400+150+300+100, to jest 950 Kč.  Aspoň v mém pohledu UPC poráží KUKI na celé čáře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Nooo, srovnavas nesrovnatelne...
Kdyz uz srovnavas CENIKOVOU cenu Kuki, tak udelej to same i s UPC - tam je Komplet za 899 KC, ne 530.

Jinak, pro me je IPTV v soucasne podobe no-go - dokud to nepojede az do bytu na optice, aby se dosahlo prijatelnych bitrate, tak je to dost o nicem. Mozna pro telefonare/tabletare a podobne, kterym na jejich miniaturnich uhloprickach kostickujici Slagry Evy a Vaska staci... ale do teto skupiny nepatrim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pista

a) Bude někdy CNN a BBC World v HD?

b) Budou NASA TV HD (NTV-3) a NASA TV UHD (NTV-4) na UPC?

NASA TV je ve volném vysílání na satelitu Eutelsat HotBird nad Evropou. Víc pod nos to už asi nedostaneme. Pokud UPC nemá problém vysílat blbosti jako Mňau TV, mohla by zařadit jednou i něco užitečného. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...