Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia
V ‎10‎.‎04‎.‎2018 at 19:09, sikorajiri25@gmail.com napsal:

No, s tím bych asi tak brzo nepočítal...dle mého jsou v nabídce totální stupidity, jako Mňau, Šlágr, TV Noe, ... já bych je vyřadil ze základní nabídky a dal je do nějakého balíčku, kdo chce, zaplatí. Stejně bych udělal i zahraniční. Myslím ty exotičtější, jako je např. KBS Word HD, ruské stanice, čínské atd. Nahradil bych je něčím kvalitnějším, jako je např. Československo HD - dle FB: 

‎Jiří Vinduška‎ pro UPC Česká republika

Dobry den Vazene UPC a Davide.Prosim o vysveleni z Vasi strany,v cem je zakopany pes.Dnes jsem mluvil se zastupcem Ceskoslovenska HD,panem Tomasem Zandrou(director) a ten mi potvrdil,ze UPC zastoupene pane Kacafirkem,jiz nejmene 3 slibilo zarazeni Ceskoslovenska HD do sve nabidky a z neznamych duvodu,nakonec vzdy ze slibu vycouva.Nejsem jsem sam,kdo by Ceskoslovensko HD chtel v nabidce UPC a tak se ptam proc tomu tak je.Proc opet tato stanice,ktera mela byt od kvetna 2018 v nabidce opet nebude?Doufam ze dostanu chlapskou odpoved a ne detske vymluvy :-(

UPC Česká republika Zdravím Jiří. Ani pan Žondra, ani Petr Kacafírek, nejsou ředitelé nebo jednatelé společností. Ano, došlo k odložení startu a zástupce Film Europe dobře ví, proč k odložení startu došlo. Nicméně přes Facebook nebo jiná média není ideální cokoli ventilovat. Alespoň UPC se tím hodlá řídit. David - UPC

 5 h Jiří Vinduška Dobra,dekuji za vysvetleni Davide,jsem zvykly,se zeptat,kdyz me neco zajima.Ale co se tyka Ceskoslovenska HD,se to tahne opravdu uz proste moc dlouho :-)

· 5 h · Upraveno

UPC Česká republika Jiří, Československo HD již nadále nebudu komentovat. David - UPC

" No, s tím bych asi tak brzo nepočítal...dle mého jsou v nabídce totální stupidity, jako Mňau, Šlágr, TV Noe, ... já bych je vyřadil ze základní nabídky a dal je do nějakého balíčku, kdo chce, zaplatí. "

 

Vidím že je tu někdo totálně zakomplexovaný a zaujatý s předsudky když tu může napsat to že TV Noe je dle něho "totální stupidita"?

V tom případě je dle tebe vlastně totální stupidita i regionální televize cz, regiony+, UPC show HD, Fashion TV HD, JHTV, Jihočeská televize, 9x zpravodajské stanice v angličtině a podobně

Sledoval jsi vůbec někdy tu stanici TV Noe a víš co jsou tam za pořady. Za další tato stanice není placená ale žije z darů.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honegero1
20 minutes ago, notizia napsal:

" No, s tím bych asi tak brzo nepočítal...dle mého jsou v nabídce totální stupidity, jako Mňau, Šlágr, TV Noe, ... já bych je vyřadil ze základní nabídky a dal je do nějakého balíčku, kdo chce, zaplatí. "

 

Vidím že je tu někdo totálně zakomplexovaný a zaujatý s předsudky když tu může napsat to že TV Noe je dle něho "totální stupidita"?

V tom případě je dle tebe vlastně totální stupidita i regionální televize cz, regiony+, UPC show HD, Fashion TV HD, JHTV, Jihočeská televize, 9x zpravodajské stanice v angličtině a podobně

Sledoval jsi vůbec někdy tu stanici TV Noe a víš co jsou tam za pořady. Za další tato stanice není placená ale žije z darů.

 

no TV Noe je otřesná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tv Noe má své diváky, zvláště na Moravě, kde je více věřících občanů (já mezi ně nepatřím, jsem tak velký ateista, že se bojím, aby mě bůh nepotrestal). Je svým způsobem na českém trhu unikátní. Stejně tak jako má i TV Mňau své diváky (párkrát jsem se na ni díval a pobavil jsem se). Výjimečně tedy musím souhlasit s obyvatelem Česka, hlásící se k neexistujícímu státnímu útvaru.

Kdybychom to vzali do důsledku a vypnuly by se všechny kanály, které mají sledovanost pod 5%, nezůstalo by nám z více jak 150 kanálů skoro nic. Někoho nebaví sporty a nenapadne ho, proč by se na ně měl dívat, jiný nechápe, proč má UPC tolik dětských kanálů, další by vypnul Novu a Primu (které mají největší sledovanost). Někdo by rád TV WAR, jiný namítne, že tam budou válečné nesmysly, kterých je dost na ČT2 a na dokumentárních kanálech. A takhle bychom mohli pokračovat. Proto má kabelovka tolik kanálů, aby si tam mohl vybrat každý. Ale na druhou stranu bychom měli pochopit, že v rámci nějaké vyváženosti nebude programová nabídka vyhovovat úplně všem.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

...a proto existuje uz odpradavna digitalniho vysilani moznost, ze si kazdy divak sestavi svoji nabidku z JEDNOTLIVYCH PROGRAMU - kazdy program ma svoji cenu (placnu, treba 20-50 Kc/mesic) a ja si to poskladam PRESNE jak chci... Uplne stejne jako v hospode, tam si taky vyberu z JEDNOTLIVYCH JIDEL/CHODU a ne nejakych predkonfigurovanych balicku, ze kterych bych sezral jen jedno jidlo z kazdyho :(

Akorat to by brzy ukazalo, jaky je skutecny NEZAJEM o nektere kanaly a to se kdekomu nehodi do kramu...
...takze tato - technicky jednoduse proveditelna - moznost se nepraktikuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

26 minutes ago, Evzen napsal:

...a proto existuje uz odpradavna digitalniho vysilani moznost, ze si kazdy divak sestavi svoji nabidku z JEDNOTLIVYCH PROGRAMU - kazdy program ma svoji cenu (placnu, treba 20-50 Kc/mesic) a ja si to poskladam PRESNE jak chci... Uplne stejne jako v hospode, tam si taky vyberu z JEDNOTLIVYCH JIDEL/CHODU a ne nejakych predkonfigurovanych balicku, ze kterych bych sezral jen jedno jidlo z kazdyho :(

Akorat to by brzy ukazalo, jaky je skutecny NEZAJEM o nektere kanaly a to se kdekomu nehodi do kramu...
...takze tato - technicky jednoduse proveditelna - moznost se nepraktikuje.

Takhle to ale nefunguje a fungovat ani nemůže. I menšiny mají právo sledovat to, co ty odmítáš. Jenomže menšina má proti většině jednu velkou nevýhodu. Výroba programů není vůbec levná a oni by to nezaplatili. Proto společnosti, které vlastní ty lukrativní programy pro většinu, také mají i programy pro menšiny, kde je minimální divácký záběr. A pokud chceš sledovat lukrativní kanály, musíš od té společnosti koupit i to, co tě vůbec nezajímá. Pomáháš tím té divácké menšině. Ve vyspělé společnosti je tohle normální (i když dle toho, co se dostalo do našeho parlamentu, o tom někdy i pochybuji)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 2 hodinami, Ivo Mašek napsal:

A pokud chceš sledovat lukrativní kanály, musíš od té společnosti koupit i to, co tě vůbec nezajímá. Pomáháš tím té divácké menšině.

Ale ja vim, ze se to takhle deje. Jenze nevidim duvod, procl by to tak MUSELO byt.
Analogie s hospodou je ostatne velmi trefna - v gastronomii taky existuji "mensiny, ktere maji pravo jist to, co ja odmitam" a presto mi nikdo necpe k moji objednane svickove nejakou raw ptakovinu, abych te mensine prispel na vyrobu jejich jidla (aby to chudacci nemeli tak drahy)... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Ivo Mašek napsal:

Takhle to ale nefunguje a fungovat ani nemůže. I menšiny mají právo sledovat to, co ty odmítáš. Jenomže menšina má proti většině jednu velkou nevýhodu. Výroba programů není vůbec levná a oni by to nezaplatili. Proto společnosti, které vlastní ty lukrativní programy pro většinu, také mají i programy pro menšiny, kde je minimální divácký záběr. A pokud chceš sledovat lukrativní kanály, musíš od té společnosti koupit i to, co tě vůbec nezajímá. Pomáháš tím té divácké menšině. Ve vyspělé společnosti je tohle normální (i když dle toho, co se dostalo do našeho parlamentu, o tom někdy i pochybuji)

Proč by to nefungovalo? Skylink má taky Flexi 10 (dříve Flexi 7) za tři stovky a asi to funguje, jinak by to nenabízeli. Tohleto balíčkování, je relikt z dob, kdy to nešlo technicky ošetřit jinak. Také např. z balíčku Sport sleduji pouze dva kanály s motorsportem a zbytek mě nezajímá a kvůli Film Europe platit za Koktejl nehodlám. Ve výsledku tak ze mě má UPC méně než by mít mohlo.

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukam, že i a1m.cz to umožňuje a to dokonce ve dvou variantách  za 200 nebo 400 (uznávám, že ta nižší je nezajímavá)

Rozšířená nabídka Kuki menší

Z těchto kanálů si můžeš vybrat svých 15 volitelných kanálů. Ten, který si nevyberes, si můžeš koupit zvlášť za 35 Kč/kanál nebo v rámci nabídky Navíc 5 za 150 Kč/měsíčně.

Rozšířená nabídka Kuki větší

Z těchto kanálů si můžeš vybrat svých 30 volitelných kanálů. Ten, který si nevyberes, si můžeš koupit zvlášť za 35 Kč/kanál nebo v rámci nabídky Navíc 5 za 150 Kč/měsíčně.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...