Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

@David - UPC Dobrý den, to je mi líto, že na Prima Krimi nepočítáte se zpětným zhlédnutím :(. Nepřipadá mi to úplně logické: vzali jste většinu krimi seriálů z Prima love a přesunuli je na Prima Krimi, na Prima love lze spustit zpětné zhlédnutí, na PK nikoli. Navíc PK je plná seriálů a málokdo má čas sledovat jednotlivé díly v reálném čase, na Prima love jsem se dívala na jednotlivé díly některých krimi seriálů zpětně... Takže bez zpětného zhlédnutí je Prima krimi jen pro lidi, kteří nepracují a mají čas se dívat na tv během dne... :(. Nebylo by přece jen dobré stanovisko přehodnotit? Děkuji. 

  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dejte tomu čas až se stanice zaběhne a uplatní. Ne všechny nové stanice mají hned automaticky ZZ z různých důvodů - popularita/kapacita. Třeba CN HD nemá ZZ dodnes ani po půl roce. Prostě se uvidí.

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dadko

@David - UPC taktiez sa priklanam k nazoru @marmira, tiez som na Prima Love s partnerkou sledoval kriminalky, hlavne vo vecernych hodinach a serialy su vysielane vecsinou dopoludnia. Tym, ze sa tieto kriminalky presunuli na Prima Krimi, stratili sme tuto moznost sledovat ich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Srovnani s Cartoon Network je dle meho SILNE mimo... Za me ma Prima Krimi mit zpetne zlednuti ZCELA SAMOZREJME a neoddiskutovatelne, a to tak nejak z principu a logiky veci - pokud se tam PRESUNULY porady, ktere zpetne zhlednuti predtim MELY, tak je zcela samozrejme a logicke, ze uzivatel nehodla jit s komfortem DOLU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek
před 2 hodinami, marmira napsal:

@David - UPC Dobrý den, to je mi líto, že na Prima Krimi nepočítáte se zpětným zhlédnutím :(. Nepřipadá mi to úplně logické: vzali jste většinu krimi seriálů z Prima love a přesunuli je na Prima Krimi, na Prima love lze spustit zpětné zhlédnutí, na PK nikoli. Navíc PK je plná seriálů a málokdo má čas sledovat jednotlivé díly v reálném čase, na Prima love jsem se dívala na jednotlivé díly některých krimi seriálů zpětně... Takže bez zpětného zhlédnutí je Prima krimi jen pro lidi, kteří nepracují a mají čas se dívat na tv během dne... :(. Nebylo by přece jen dobré stanovisko přehodnotit? Děkuji. 

Ale za to, že se přesunuli seriály z Prima Love na Prima Krimi těžko může UPC, to si stěžujte Primě.Zpětné zhlédnutí tam určitě brzo půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...