Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, Evzen napsal:

Ja resim to, ze tady se pise, ze "v DVB-C je NOVĚ české a ne moravské ČT1" - z cehoz logicky vyplyva, ze DRIV/DOSUD tam to moravske bylo - zatimco ja mam presne opacnou zkusenost.
A taky resim to, ze se najednou vyrojilo dost ohlasu, ktere rikaji, ze kdesi v Cechach zase nikdy nemeli ceske regionalni CT1, ale zcela nelogicky jenom moravske...
Tak to vypada, ze celou distribuci regionalni CT1 ma UPC nejakou pomatenou... a to nejen "pred rokem", ale tak nejak obecne...

V DVBC bylo od začátku v SD i HD vždy příslušné lokální vysílání ČT1 (pouze jednou po výměně HW byla chyba, kterou jsme druhý den opravili). Pokud přesto dojde k odvysílání nesprávné verze ČT1, je chyba mimo zásah UPC.

Nikde zde není informace, že by v čechách nešla "centrální" verze ČT1, to je pouze vaše doměnka.

 

Před hodinou, Athlon napsal:

Re: notizia

... Já mám teď v DVB-T nově ČT1 JM HD. Takže od 18h sleduji Brno místo Prahy. UPC má jen 2 regiony. Když chci svůj, buď přeladím na DVB-C (JHTV, JIHOČESKÁ TV), nebo si najdu jejich archiv na Youtube. ...

Trochu zmatené.

UPC má 3 regiony a 3 regiony pro ČT1

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
32 minutes ago, technik napsal:

Nikde zde není informace, že by v čechách nešla "centrální" verze ČT1, to je pouze vaše doměnka.

Jak psal treba Ivo Masek: "Já bydlím až u německých hranic, tedy v Čechách., a několik let mě tu pouštěli po kabelu regionální vysílání z Brna."

Abychom si rozumeli, mne osobne je to vcelku sumak, ja na CT koukam sporadicky a na zpravodajstvi uz vubec ne. A moravsky militantni nacionalismus je podle meho nazoru HODNE trapny a nezajima me (BTW, jsem rozeny Brnak a jako dite si jeste pamatuju jak v saline v ohradce pruvodci prodavali jizdenky!).
Ja jen upozornuju na veci, ktere dost lidi jaksi v textu nevidi... a snazim se dopatrat jasne informace, jak se teda veci maji (a jestli je to nekde dostatecne jasne zdokumentovano).

32 minutes ago, technik napsal:

UPC má 3 regiony a 3 regiony pro ČT1

A toto je nekde pro klienty jasne popsane, aby si (potencialni) klient dokazal najit, co PRESNE ma ocekavat ve svoji konkretni lokalite?

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

UPC má 3 regiony a 3 regiony pro ČT1

PRAHA 150km

BRNO 160km

OSTRAVA 330km

Takže se to dá asi najít na mapě ke kterému kraji mám nejblíž, ke kterému městu to asi nebude.

 

Upraveno uživatelem Athlon
doplnení
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
2 minutes ago, Athlon napsal:

UPC má 3 regiony a 3 regiony pro ČT1

PRAHA, BRNO, OSTRAVA.

Myslel jsem, jestli TOHLE je nekde popsane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon
7 minutes ago, Evzen napsal:

Myslel jsem, jestli TOHLE je nekde popsane.

Na stránkách ČT ano.

Zadej do google vyhledavače:

regiony pro ČT

a první 3 odkazy jsou videa těch 3 regionů. Takže se můžeš podívat na všechny 3.

Já jsem s odpovědí spokojený, nevěděl jsem, že jsou jen 3, tak často to nesleduji.

Upraveno uživatelem Athlon
úprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
8 minutes ago, Athlon napsal:
12 minutes ago, Evzen napsal:

Myslel jsem, jestli TOHLE je nekde popsane.

Na stránkách ČT ano.

A na strankach UPC (nejaky odkaz na informaci u CT nebo tak neco)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...