Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Před hodinou, notizia napsal:

Přesně tak, Češi se opět roztahují na Moravě a ve Slezsku. U nás na jihovýchodní Moravě jsou HD verze ČT v DVB-T aj v DVB-C nově české a ne moravské z Brna! Tak nyní jsou nově pouze SD verze ČT 1 v DVB-T i DVB-C moravské nebo moravskoslezské jak správně mají být dle příslušnosti k Brnu nebo Ostravě.

Já bydlím až u německých hranic, tedy v Čechách., a několik let mě tu pouštěli po kabelu regionální vysílání z Brna. To je co??!! A představ si, že jsem nevyšiloval.

Ty seš nacionalista, za kterého by se nemuseli stydět ani v dávné NSDAP. ... brzo ti praskne žilka.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 minutes ago, tomus napsal:

Pane Mašek nepleťte prosím hrušky s jabkama,  tady se bavíme o regionálním vysílání České televize, ne o brněnské televizi.

Takže bych se měl vlastně rozčilovat ještě více. Protože v Ústeckém kraji, který je opravdu od Brna hodně daleko, nebylo žádné regionální vysílání (není chyba UPC), ale zato jsme tu měli každodenní přehled novinek z Brna.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Zajimave... ja teda kdyz jsem cca pred rokem(?) potreboval videt nejake ty Minuty z regionu (nebo jak se to jmenuje) z Brna, kde mela mluvit moje dcera, musel jsem naladit SD CT1, protoze na CT1 HD bezela prazska verze...

Ze by v UPC meli problem se zemepisem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
před 1 hodinou, technik napsal:

A kdypak jste se koukal naposledy v DVBT na CT1 (SD i HD) na regionální vysílání?

Nic jsme nezrušili, jak to ČT vysílala, tak jsme to posílali dál.

Vy jste ale na té Moravě podezřívaví. Není žádný důvod (krom vyjímečně technických) na stávajícím stavu něco měnit

Pokud nejsem po 18 hodině v práci, tak se dívám každý den na regionální vysílání ČT z Brna nebo případně i z Ostravy přes vlastní anténu k UPC.
Techniku díval jsem se standartně na ČT 1 HD přes DVB-C a ne přes DVB-T. Když se na ČT 1 HD přes DVB-C objevili Pražáci, tak jsem přepínal v DVB-C na SD verzi ČT 1 kterou mám úplně na konci seznamu a následně jsem to zkoušel i přes DVB-T, když je tam od dnešního dne nově ČT 1 JM HD společně s ČT 1 JM v SD místo původní ČT 1 HD s ČT 1.
Nezlobte se na mě ale snad mám nárok vidět za celých den aspoň ubohých 25 minut regionálního vysílání z Brna pro Jihomoravský a Zlínský kraj, když jsem Moravák a celý svůj život žiji na Zlínsku a ne v Praze nebo v Čechách. Upírá snad někdo vám Čechům z Čech někdo z Moravy nebo ze Slezska regionální vysílání pro území celých Čech která je šířeno společně na ČT 24 s ČT 1? Vám osobně vy se třeba líbilo to kdyby se v hlavních celostátních zprávách pro celou republiku řešilo to, že třeba Hodoníně se zbortil most přes Moravu a není se možno dostat na opačnou stranu do Holíče na Slovensku jako se opačně a ustavičně v hlavních zprávách řešila uplavaná lávka přes Vltavu a to opravdu nadstandartně. Já jsem zapomněl to že koncesionářské poplatky České televizi platí pouze Češi z Čech bez Moraváků se Slezany z Moravy a ze Slezska.
Pokud by se na ČT 24 nebo ČT 1 v Čechách od 18 do 18:25 hodin vysílalo regionální vysílání z Brna nebo z Ostravy místo správného z Prahy, tak by se to Čechům z Čech určitě také nelíbilo a byla by následně velká odezva!

Před hodinou, Ivo Mašek napsal:

Já bydlím až u německých hranic, tedy v Čechách., a několik let mě tu pouštěli po kabelu regionální vysílání z Brna. To je co??!! A představ si, že jsem nevyšiloval.

Ty seš nacionalista, za kterého by se nemuseli stydět ani v dávné NSDAP. ... brzo ti praskne žilka.

Vážený pane Masku v prvé řadě se uklidněte vy sám když vám osobně praská cévka z toho že jste měl někde v Čechách u německých hranic soukromou brněnskou stanici na kterou nikdo s nožem na krku nenutil se dívat když na,druhou stanu vy své regionální vysílání České televize v HD máte moznost sledovat úplně vždy.

Hlavně že vy sám nebo vy Češi nejste nacionalisti, když bězně tvrdíte že Brno je v Čechách nebo že je české zrovna tak jak podle vás Čechů jsou všichni občané České republiky automaticky jen Češi a nic jiného i když to může být mimo Moraváků nebo Slezanů klidně i Vietnamec, Slovák, Ukrajinec atd. a má jen občanství ČR a pritom to není vůbec Čech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
18 minutes ago, technik napsal:

tak asi nemá smysl řešit co bylo před rokem

Ja resim to, ze tady se pise, ze "v DVB-C je NOVĚ české a ne moravské ČT1" - z cehoz logicky vyplyva, ze DRIV/DOSUD tam to moravske bylo - zatimco ja mam presne opacnou zkusenost.
A taky resim to, ze se najednou vyrojilo dost ohlasu, ktere rikaji, ze kdesi v Cechach zase nikdy nemeli ceske regionalni CT1, ale zcela nelogicky jenom moravske...
Tak to vypada, ze celou distribuci regionalni CT1 ma UPC nejakou pomatenou... a to nejen "pred rokem", ale tak nejak obecne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dadko

Rad by som sa opytat, ci bude na Prima Krimi niekedy dostupne spetne zhliadnutie. Vsetky ostatne kanaly Primy spetne zhliadnutie maju, len tento novy kanal ho nema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Re: notizia

Pokud by se na ČT 24 nebo ČT 1 v Čechách od 18 do 18:25 hodin vysílalo regionální vysílání z Brna nebo z Ostravy místo správného z Prahy, tak by se to Čechům z Čech určitě také nelíbilo a byla by následně velká odezva!

Já mám teď v DVB-T nově ČT1 JM HD. Takže od 18h sleduji Brno místo Prahy. UPC má jen 2 regiony. Když chci svůj, buď přeladím na DVB-C (JHTV, JIHOČESKÁ TV), nebo si najdu jejich archiv na Youtube.

V DVB-T mám: ČT Brno, ZAK (plzeň), B1 a další regionální tv (regiony+ tam je nejblíž ivysočina).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...