Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, Pavel m napsal:

136 Fine Living HD ,kde je asi chyba ?

Řazení programů platné od 1. 3. 2018.

 

další problém je na cihle nehraje ČR Zlín napsáno nemáte předplaceno .

 

razeni_tv_programu.pdf

Retro Music Television na konci minulého týdne spustila jako další stanice na trhu hybridní technologii HbbTV, která ji umožňuje takto aktuálně nabízet například aktuální TV program.  V UPC zatím nefunguje.

 

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/retro-music-television-vstupuje-do-dvbt-multiplexu-ceskych-radiokomunikaci--1792609

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hansi

Dobrý den, mám dotaz. Mám TV podporující jen DVB T. Službu mám jen TV Start k internetu. Dočetl jsem se, že tato služba je šířena v terestriální formě ( ne v kabelové ) a zajímá mě, zda budu moct sledovat stanice, až se v ČR přejde na nové šíření kanálů v systému DVB T2. Děkuji za odpověď nebo radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David - UPC

Social media & Digital E-Care manager

Administrátor

Odesláno Středa v 17:09

Informaci o rušení DVB - T musím dementovat. Není to pravda a nic rušit nebudeme. 

TV START je základní služba, která nahradila původní analogovou televizi. Oproti pozemnímu vysílání se budeme snažit přinášet i výhody, například pevné a neměnné ladění, kvalitní obraz, EPG apod. Od dubna doplníme vysílání ČT 1 a  ČT 1 HD o regionální vstupy z ostravského a brněnského studia a také postupně doplníme i místní programy..

 

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, pol241 napsal:

tak mi jede Prima Krimi HD a duplicitní infokanál UPC (po Eurosportech)

UPC Česká republika

Od dnešního dne přidáváme do nabídky další dva nové programy.

Prima Krimi, který oficiálně startujte 2.dubna ve 20:00 filmem Dívka ve vlaku. Tento program naladíte na pozici 29 u Mediaboxů, pro CA Moduly je frekvence 538 MHz, SR6900, QAM256 (pozice po Eurosportu 3 HD)
Šlágr 2, ještě více muziky, tentokrát i pro mladší publikum. Tento program naladíte na pozici 113 u Mediaobxů, pro CA Moduly je frekvence 754 MHz, SR6900, QAM64 (pozice UPC Show HD).
Pokud TV přijímač není v módu automatických aktualizací a neumožňuje manuální doladění jedné frekvence, vyčkejte do plného obsazení multiplexu. Prima krimi HD je tak na pozici Eurosportu 3 HD,. UPC Show HD na pozici Eurosportu 4 HD. V dohledné době se má objevit Prima Comedy Central HD.

Upraveno uživatelem Pavel m
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Bude někdy dostupný Fox News? Ano, máme tu např. CNN, CNBC či BBC, ty jsou ale politicky jinak orientované než zmíněný Fox News. Ano, zprávy by měli být politicky neutrální, ale to je teorie, v praxi se tak neděje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šlo by do UPC kabelu pustit také nejnovější H.265/HEVC DVB-T2 ČT multiplex? Co si tak pročítám diskuze pod články, tak kvalita je prý o dost lepší než současný satelitní/kabelový H.264 multiplex. Třeba v rámci nějakého HEVC testování... :)

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VFStation (bridge), 2x CA modul SMIT CI+
  • Praha Zbraslav
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...