Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak práve prišiel mail pre Slovenskú UPC http://newsletter2.upc.sk/emailing/19563/20180319_v2_sk/nekor.html

Čo dodať : CN HD a TV Ružinov HD - sú už nejaký ten čas dávno dostupné v HD

Tuty HD bude v Apríli a  Retro nahradí Ôčko . Na TV Raj sa pozerá najlepšie . Hlavne EPG a (monoskop). Tomuto sa hovorí zjednotenie  SK a CZ ponúk . Jasám a už sa teším veľmi ? .

Upraveno uživatelem Libor
Doplnenie
  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem že očakávam veľa a som sklamaný . Práve to Československo HD snáď bude čosko  a FilnEurope / AXN HD chýbajú na Slovensku . Najviac si cením práve filmovú stanicu AMC a Film+   . Ak porovnám práve tie Nemecké o ktoré je v ČR taký záujem tak sú o niečo lepšie ako Markíza alebo Joj / Nova a Prima. Inak samá reklama  .

V ČR máte tiež zahraničné ako sú Čínske/Kórejské a to je podľa mňa dobré spestrenie . Držím palce nech sa dočkáte tohto roku aj Nemeckých a Rakúskych programov. 

 

V 9. 3. 2018 at 21:18, William_ napsal:

 

 

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 minutes ago, William_ napsal:

Spíš bych se rád dočkal kanálu Prima Comedy Central v HD...

Určite bude ? časom . Už takmer všetky vaše České TV  sú v poskytované v  HD tak isto ako na Slovensku až na TA3 . Keď pozerám na veľkej obrazovke tak je to len  mazanica  ? . Stará dobrá CRT a boly sme radi keď nebolo zrnenie . Trocha sa došteloval obraz farby a bolo to ako obrázok. To bola iná doba. Dneska je už trend čím väčšia Tv UHD/QHD atď , tým horšia kvalita poskytovaného obsahu .

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_
V 17. 3. 2018 at 10:26, Libor napsal:

Určite bude ? časom . Už takmer všetky vaše České TV  sú v poskytované v  HD tak isto ako na Slovensku až na TA3 . Keď pozerám na veľkej obrazovke tak je to len  mazanica  ? . Stará dobrá CRT a boly sme radi keď nebolo zrnenie . Trocha sa došteloval obraz farby a bolo to ako obrázok. To bola iná doba. Dneska je už trend čím väčšia Tv UHD/QHD atď , tým horšia kvalita poskytovaného obsahu .

Nevím co máte na Slovensku za televize, ale s tou mojí jsem velice spokojený aspon co se týče kvality obrazu. A to nemám žádnou malou...

Upraveno uživatelem William_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

31 minutes ago, William_ napsal:

Nevím co máte na Slovensku za televize, ale s tou mojí jsem velice spokojený aspon co se týče kvality obrazu. A to nemám žádnou malou...

Predsa tie isté ako u vás.  Máme rovnaký trh EU . A ako som písal kvalita je horšia najviac u spravodajskej TA3 . HD verzia existuje a je možnosť ju pridať ale vraj TA3 pýta veľa peňazí od UPC . Aj keď mám už pravda staršiu LED LCD Panasonic Viera - 7 ročnú .

Upraveno uživatelem Libor
Preklep
  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Bola by to len stale hlasna truba sucasnej politickej garnitury aj ked v HD,kvazi nestranna xD ktorej majitel je zaroven aj majitelom tragikomického fut. klubu.Pre mna jednoznacne nedoveryhodne spravodajstvo,ktoreho "kvalitu" novinarciny nespasi ani HD,UHD.

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

40 minutes ago, ritchi napsal:

Bola by to len stale hlasna truba sucasnej politickej garnitury aj ked v HD,kvazi nestranna xD ktorej majitel je zaroven aj majitelom tragikomického fut. klubu.Pre mna jednoznacne nedoveryhodne spravodajstvo,ktoreho "kvalitu" novinarciny nespasi ani HD,UHD.

Máš samozrejme pravdu . A povieš aj nejakú inú spravodajskú televíziu ako alternatívu . Možno TV Lux ?

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník luigi
V 3/17/2018 at 8:24, Libor napsal:

Tak práve prišiel mail pre Slovenskú UPC http://newsletter2.upc.sk/emailing/19563/20180319_v2_sk/nekor.html

Čo dodať : CN HD a TV Ružinov HD - sú už nejaký ten čas dávno dostupné v HD

Tuty HD bude v Apríli a  Retro nahradí Ôčko . Na TV Raj sa pozerá najlepšie . Hlavne EPG a (monoskop). Tomuto sa hovorí zjednotenie  SK a CZ ponúk . Jasám a už sa teším veľmi ? .

UPC úrovňou klesá. Nahradí Očko Retrom, ktoré je slabý odvar.  TV Ružinov HD môžu sledovať len diváci v BA, zvýšok Slovenska nemá žiadnu regionálnu TV. V digitálnej ponuke nie sú programy z Poľska, z Ukrajiny, resp. z iných krajín (Chorvátsko, Taliansko). Sú tam len tie, za ktoré sa málo platí, resp. sa neplatí nič.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TT068
před 8 hodinami, luigi napsal:

UPC úrovňou klesá. Nahradí Očko Retrom, ktoré je slabý odvar.  TV Ružinov HD môžu sledovať len diváci v BA, zvýšok Slovenska nemá žiadnu regionálnu TV. V digitálnej ponuke nie sú programy z Poľska, z Ukrajiny, resp. z iných krajín (Chorvátsko, Taliansko). Sú tam len tie, za ktoré sa málo platí, resp. sa neplatí nič.  

Tak s tým celkom nesúhlasím, v Trnave máme regionálnu MTT, Retro music je dobrý kanál, i keď voľne šíriteľný na internete, hrajú sa tam zväčša 80-te roky, čo ja zase môj obľúbený hudobný štýl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...