Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

52 minutes ago, Tommy Kindernay napsal:

Zaujal (a hodně potěšil) mě ten seznam, co tady dneska uvedl Pavel m. Některý kanály v něm nepřekvapily, protože se předpokládalo, že dříve či později v nabídce budou (RTL, RTL 2, Super RTL, PRO 7, SAT 1, Kabel Eins, VOX a WELT, Prima+1, Prima Krimi, Šlágr 2 nebo HD verze TUTY a Prima Comedy Centralu).

Je určitě fajn, že těch HD se plánuje víc, třeba u RTL, PRO 7 a zvlášť u Sport 5 a Filmboxu plus jsem to nečekal. Ten Eurosport 4 moc nechápu, to mi připadá spíš jako nějaká chyba, protože neexistuje ani Eurosport 3 – to už bych spíš čekal, že Sport TV buď přidá Sport 4 nebo rozšíří občasný vysílání Sport 3 na plnohodnotný program. Jinak určitě bude obohacením i ten Filmbox Arthouse, ale chtělo by to aby k němu v SPI konečně přidali lokalizaci – když ne dabing, tak aspoň titulky.

Nejvíc mě tam zaujaly dvě věci – jednak, že to vypadá, že se UPC nakonec dohodlo na zařazení Československa a asi největší překvapení tam pro mě je německá verze Comedy Centralu – ten by mě potěšil hned dvojnásob, protože oni vysílají spolu s Vivou – Viva je od 2.00 do 14.00 a od 14.00 do 2.00 vysílá Comedy Central. Tak pokud ten německý balíček (nebo kterýkoli jiný) bude obohacený i o ten Comedy Central a Vivu, to bych měl velkou radost. Pamatuju si ještě Vivu jako celodenní stanici a tehdy jsem ji měl moc rád :)

Jinak kouknul jsem ze zvědavosti na slovenský web UPC a v jejich seznamu programů od 1.3. už jsou s hvězdičkou uvedeny i kanály, které mají přidat v dubnu – má to být m1 HD, m4 Sport HD, Retro, Fine Living HD a RTL HD ( https://www.upc.sk/content/dam/www30-upc-sk/_docs/rastre/programova_ponuka_dtv_180301.pdf ) Takže myslím, že minimálně ta HD verze Fine Living bude brzo určitě i tady.

Takže už  zase . Nič zaujímavé pre mňa osobne bez urážky . Mám komfort a doplnkový + . A to ako  len ten Fine Living čo nesledujem aj tak :(

Čosko pravdepodobne skončia u nás aj Prima a už nebudem mať vôbec dôvod sledovať telku a ak iba Dokumentárne kanály a veru za takú cenu určite nie.

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Evzen - Nic ve zlém, já jen, že nadáváš jmenovitě Davidovi, že to pos..., přitom on ty tabulky nejspíš nevytváří (vždycky píše "řeknu kolegům").

Připomíná mi to jednoho mého bývalého kolegu - byl to takový starý nepříjemný vztekloun - který s oblibou seřvával prodavačky v Kauflandu, že už mají vyprodané zboží v akci, které on prostě chce a chce a chce.

Tím jsem nechtěl říci, i ty jsi starý vztekloun :D Jen rád používám přirovnání.

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež sa pridávam a musím sa zastať Davida ¬¬ . Nespravil nič zlé . Ba naopak veľa krát pomohol aj keď nemusel a za to ho určite nebudem nijako ohovárať , ale chváliť. Som tiež z toho rozčarovaný a smutný že niekto ho tu troluje.

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Jezis, kliiiid... To zase nekdo nepochopil podstatu a rype se v nesmyslech.
Jen jsem sepsal, co se stalo a proc... Jestli tam figuruje David, papez, nebo kralovna matka, je uplne sumak.
Konec diskuse. Kazdy necht si z toho odnese ponauceni pro priste a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 minutes ago, William_ napsal:

Tak jak to tedy bude od toho 15.3. pro nás,co máme cihlu? Kolik bude nových stanic?

Zjistíme všichni 15.3:).A jestli se bude něco přidávat,tak určitě ne vše,co vypsal Pavel m.Nikdy v minulosti nerozšířili nabídku najednou o 20 stanic.(Možná v dávné minulosti,když se začínalo s DTV).Max.přidali 5-6 stanic

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...