Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník penkie

 

21 minutes ago, Marek-26 napsal:

No, on kanál Arena Sport 2 v HD dle všeho neexistuje :) 

Existuje psal jsem provozovateli a přisla mi takhle odpověď Arena Sport 2 HD už rok vysiela avsak  vela operatorov ju nezaradilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lukáš Polák
před 2 hodinami, Tommy Kindernay napsal:

Óčko má ve druhém čtvrtletí konečně začít vysílat v HD rozlišení :) A (pro mě trochu překvapivě) i Óčko Star :)

https://www.mediaguru.cz/clanky/2018/02/ocko-hleda-formaty-mezi-tv-a-facebookem-pujde-i-do-hd/

Obsáhlejší text k tomu budu mít na webu zítra. Kolegyňky z MediaGuru se tohoto tématu opravdu dotknuly pouze zlehka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_
37 minutes ago, Lukáš Polák napsal:

Obsáhlejší text k tomu budu mít na webu zítra. Kolegyňky z MediaGuru se tohoto tématu opravdu dotknuly pouze zlehka. :)

A na jaké stránce a od kolika to bude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Pane Poláku, rád bych vám trochu poupravil závěr toho vašeho článku o CN HD. Tuty TV není placená televize, vysílá volně v DVB-T a i u většiny kabelových, IPTV a satelitních operátorů je zpravidla v nejnižších nabídkách. A pokud je mi známo, tak její HD verze také zatím neexistuje, jen se o ní mluví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HD verze TUTY už existuje, má ji v nabídce např. SledováníTV.cz nebo KT Kadaň. Ale zatím není moc rozšířená.

Jinak TUTY jsem měl loni ze všech dětských kanálů nejradši, když vysílali i vlastní pořady (s youtubery, Tutyriál, VIP U, Tuty music atd.). Ale teď od novýho roku už je prakticky jen pro menší děti, tak jsem z ní trochu zklamanej. :(

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

Je to prosím jen můj problém, že u STV1, 2 HD mam vychozi zvukovou stopu V.O. (nejspis version original)? Po kazde si pripadne musim navolit Slovenštinu. Nebo je to "problém" CA modul vlastníků? (viz příloha)

IMG_20180228_165015.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Ten problém nesouvisí s CA modulem. Je to problém s jazykovým nastavením televize, resp. STB, protože mě se vyskytoval i na Kaonu. Někde v menu musí být nastavení jazyka a v rámci něj jazyka zvuku, či audia, či něco v tom smyslu. Pokud váš přístroj umí nastavení druhého jazyka zvuku (což si myslím, že by dnes měly umět všechny televize a rozhodně to umí ten Kaon, stejně jako moje tři roky staré LG), pak si ten druhý jazyk nastavte na slovenštinu a problém je vyřešen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory
před 3 hodinami, peno napsal:

Ten problém nesouvisí s CA modulem. Je to problém s jazykovým nastavením televize, resp. STB, protože mě se vyskytoval i na Kaonu. Někde v menu musí být nastavení jazyka a v rámci něj jazyka zvuku, či audia, či něco v tom smyslu. Pokud váš přístroj umí nastavení druhého jazyka zvuku (což si myslím, že by dnes měly umět všechny televize a rozhodně to umí ten Kaon, stejně jako moje tři roky staré LG), pak si ten druhý jazyk nastavte na slovenštinu a problém je vyřešen.

Děkuji za nasměrování. Doposud jsem to nemusel řešit. V nastavení jsem našel Druhý jazyk - Slovenština a je to ok. Používám doposud http://www.samsung.com/cz/support/model/BD-E8300/EN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...