Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

@Milan SK Zdravím Milane. Obecně platí, že české programy na Slovenku ne a obráceně :) Nic a nikdo to už asi nezmění. 

Discovery HD bude nahrazeno ve stejný den, jako u nás. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TT068

Televízia TV Raj stále neposkytla signál pre UPC. Bude vôbec táto televízia v UPC vysielať? Ako to vyzerá s Film Europe na Slovensku? Pred nejakým časom David spomínal, že sa čaká na ponuku. Pohlo sa niečo smerom dopredu? Ďakujem za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naladilo se na Kaonu i CI. Na CI mám horší signál, jen 76%, díky čemuž to asi kostičkuje. Nevadí. Na Kaonu OK. U Seznamu jsem zvědav na sledovanost a skladbu. Obrazová kvalita stanic tak nějak podle očekávání, ale minimálně v případě Discovery HD jsem čekal víc a jsem mírně zklamán. Jo, je to trochu ostřejší, rozlišení je 1080, ale něco tomu chybí. Ten rozdíl mezi SD a HD verzí mi přijde minimální. Nevím. Když se podívám na tok tak to chodí mezí 3-8MBity, což je u HD kanálů Discovery standard. Asi jsem náročný, ale řekl bych, že odbavovat HD kanály (resp. enkodovat nativní HD obsah) v Evropě Discovery pořádně neumí. Všechny jejich HD stanice jsou na tom stejně. Prostě mázlej HD průměr. Když se podívám na některé jiné HD stanice v nabídce, třeba i základní ČT, je to někde jinde. I ty Eurosporty, spadající pod Discovery, působí lepším dojmem. Nevím, ale subjektivně je obraz ze všech dokumentárních HD stanic podle mě u Discovery kanálů nejhorší. A taky mě upřímně, teď když je tak dobře vidět, začalo štvát u hlavního Discovery to logo. Nemluvě o grafický inkozistenci a o tom, jak dlouho jim vůbec spuštění HD verze trvalo. Místo toho aby byl vlajkový kanál ten první byl vlastně poslední. Jde to všechno mimo UPC, vím, ale třeba to někde tady vidí stejně. Asi jim napíšu a pak na ně, podobně jako na jiné stanic co si nedají říct, přestanu koukat. Už aby byl v HD českej National Geographic. Spolu s History jediná doku stanice, která o sebe celkově opravdu dbá a působí seriozním dojmem. 

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...