Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník ludekfilm

Napadlo Vás, propagátory satelitu, že mnozí nemají balkon, nebo jsou otočeni na nevhodný směr nebo že u paneláků nejde bez povolení správce nic montovat na vnější zdi (otázka pojištění atd). Nemluvím ani o finanční náročnosti pro seniory atd. Jinak bych třeba taky rád měl satelit nebo alespoň tu možnost ho mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k
46 minutes ago, ludekfilm napsal:

Napadlo Vás, propagátory satelitu, že mnozí nemají balkon, nebo jsou otočeni na nevhodný směr nebo že u paneláků nejde bez povolení správce nic montovat na vnější zdi (otázka pojištění atd). Nemluvím ani o finanční náročnosti pro seniory atd. Jinak bych třeba taky rád měl satelit nebo alespoň tu možnost ho mít.

No, podle mě by měl jít chytit signál i na takovou tu malou parabolu v kufříku, když zrovna nebude hodně pršet nebo sněžit. Ta se snad tuším dá přisát i na okno. Jinak, finanční náročnost podle mě není moc velká, na to že je to jednorázová investice. Teda za předpokladu, že už člověk má satelitní tuner v televizi a nasměřuje si to sám, což ale díky chytrým aplikacím není žádná věda.

1x šnůřa F 5 metrů = 62,-

1x šňůra F 10 metrů = 113,-

okenní průchodka = 35,-

držák na zábradlí = 290,-

LNB konventor = 275,-

Parabola = od 300,-, (záleží na materiálu a velikosti)

 

Ale to už jsem asi trošku mimo tému :D Jen tu často vídám různé nářky, že UPC nemá v nabídce stanice, které se volně na nebesích šíří. A že možná někteří vidí překážky tam, kde vlastně ani nejsou.

Upraveno uživatelem Patri.k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Patri.k napsal:

No, podle mě by měl jít chytit signál i na takovou tu malou parabolu v kufříku, když zrovna nebude hodně pršet nebo sněžit. Ta se snad tuším dá přisát i na okno. Jinak, finanční náročnost podle mě není moc velká, na to že je to jednorázová investice. Teda za předpokladu, že už člověk má satelitní tuner v televizi a nasměřuje si to sám, což ale díky chytrým aplikacím není žádná věda.

1x šnůřa F 5 metrů = 62,-

1x šňůra F 10 metrů = 113,-

okenní průchodka = 35,-

držák na zábradlí = 290,-

LNB konventor = 275,-

Parabola = od 300,-, (záleží na materiálu a velikosti)

 

Ale to už jsem asi trošku mimo tému :D Jen tu často vídám různé nářky, že UPC nemá v nabídce stanice, které se volně na nebesích šíří. A že možná někteří vidí překážky tam, kde vlastně ani nejsou.

no ono nejde o technickou věc, ale spíš o to že UPC poslední dobou zařazuje každou hovadinu (subjektivní), jen aby se mohli prezentovat kolik HD kanálů nabízejí, ovšem kvalita je věc druhá. Další věc je že tyto kanály minimálně co pamatuji RTL, SAT1, PRO7, DSF byly běžně v nabídce Kabel Plus ještě někdy kolem roku '99, takže jde spíš o návrat. Pokud vím tak RTL v HD na satu není a podle mě má třeba nejlépe pokrytou Formuli 1, což se třeba v porovnání se Sport 1/2 nedá absolutně srovnávat.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient

Zdravím. Jsem novým uživatelem služeb UPC a mám dotaz ohledně TV. Mám nově zřízený balíček UPC s internetem 100 a TV Klasik se sportovními programy jako nova sport 1 atd. v ceně. Ale nějak mi nesedí, že se mi včera podařilo naladit třeba stanici AXN, když jsem procházel programy, která v balíčku snad ani není, nebo je a není to jen na webu? Nic dokoupené navíc nemám, tento tarif TV mám i ve smlouvě díky. Nebo je to jen něco na uvítání  a po čase to bude placené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nový zákazník (nebo i stávající při změně služby) získá přístup ke všem (téměř) stanicím na prvních , tuším, 14 dnů. někdy i déle, občas zapomenou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 4.1.2018 nie je televízny kanál 213 HD už súčasťou ponuky UPC. Dá sa to vidieť len z maličkého oznamu v Horizon Go, ale samozrejme to zistíte aj z toho, že už na príslušnej frekvencii nič nie je. Z médií síce vieme, že športový kanál 213 má už dlhšiu dobu finančné problémy a že od začiatku roka skončilo aj jeho šírenie cez satelity, ale nemalo by UPC Slovensko dať k tomu oficiálne oznámenie a prípadne kanál nahradiť nejakým iným? ☺

Upraveno uživatelem Fuchs Tomáš
  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Router Compal, CA modul, HD Mediabox
  • Bratislava IV.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎04‎.‎01‎.‎2018 at 7:18, David - UPC napsal:

Zdravím všechny v novém roce :) 

Seznam TV HD potvrzeno, překlopení Discovery do HD potvrzeno. Balíček německých programů zatím ještě ne. Zbytek doplním příští týden. 

můžete napsat jestli ,program Discovery HD bude mít novou frekvenci ,nebo zrušíte nějaký jiný program v SD verzi.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek
V 4. 1. 2018 at 19:52, retron napsal:

no ono nejde o technickou věc, ale spíš o to že UPC poslední dobou zařazuje každou hovadinu (subjektivní), jen aby se mohli prezentovat kolik HD kanálů nabízejí, ovšem kvalita je věc druhá. Další věc je že tyto kanály minimálně co pamatuji RTL, SAT1, PRO7, DSF byly běžně v nabídce Kabel Plus ještě někdy kolem roku '99, takže jde spíš o návrat. Pokud vím tak RTL v HD na satu není a podle mě má třeba nejlépe pokrytou Formuli 1, což se třeba v porovnání se Sport 1/2 nedá absolutně srovnávat.

RTL na satelitu v HD je, jenom je kódovaná pro platformy HD+ a sky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...