Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Slováky a Němce jsem vynechal neboť nemám o nich aktuální informace. Co vždy píšu většinou pochází přímo od TV. Takže třeba se HD verze STV1/2 a německý balíček brzy objeví. Nevím, neptal jsem se jich, ale UPC to tvrdilo. Možná, že v únoru. TUTY HD bude... Právě že na jaře... :) Víc už ale prozrazovat fakt nebudu bo by na mě provozovatelé a jupíci poslali agenty :D Čili do března rádiový klid ;) Jinak teda doufám, že aspoň někdy jsou mé "věštecké" příspěvky... i když ne vždy vyjdou... pro někoho přínosem. Hezký nový rok!

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Zdravím všechny v novém roce :) 

Seznam TV HD potvrzeno, překlopení Discovery do HD potvrzeno. Balíček německých programů zatím ještě ne. Zbytek doplním příští týden. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zase

před 3 hodinami, David - UPC napsal:

Zdravím všechny v novém roce :) 

Seznam TV HD potvrzeno, překlopení Discovery do HD potvrzeno. Balíček německých programů zatím ještě ne. Zbytek doplním příští týden. 

Takže zase sliby chyby? Německý balíček měl být po sloučení s UPC SK pak na podzim, do konce roku, po té na přelomu a nyní neurčito? Nevím co říci.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pro všechny, kteří si nedokáží představit další spokojenou existenci bez německého balíčku, přikládám aktuální EPG stanic 3Sat, Das Erste a ZDF, které jsou v současné době šířeny v severních a středních Čechách. Věřím, že to pomůže v rozhodování zejména zákazníkům, kteří neovládají německý jazyk.

Pozn.: Soubory jsou ve formátu HTM !!! (webový prohlížeč). Pro otevření souboru je třeba extenzi pdf odmazat, je tam jen pro splnění požadavků systému na povolené přílohy.

3sat (deu)_109.htm.pdf

Das Erste_110.htm.pdf

ZDF (deu)_108.htm.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak sa v Čechách tešíte na nemecký balíček, aký máme na Slovensku, tak musím upozorniť na to, že Das Erste, ZDF a 3Sat tam nie sú. Sú tam len komerčné televízie SAT1, RTL, RTL2, Super RTL, ProSieben, VOX, Kabel Eins a N24 v SD kvalite - verejnoprávne televízie tam nie sú. Čo však máme v základnom balíčku sú rakúske verejnoprávne televízie ORF1 a ORF2 v SD kvalite. ☺

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Router Compal, CA modul, HD Mediabox
  • Bratislava IV.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 minutes ago, Retiree napsal:

Pro všechny, kteří si nedokáží představit další spokojenou existenci bez německého balíčku, přikládám aktuální EPG stanic 3Sat, Das Erste a ZDF, které jsou v současné době šířeny v severních a středních Čechách. Věřím, že to pomůže v rozhodování zejména zákazníkům, kteří neovládají německý jazyk.

Pozn.: Soubory jsou ve formátu HTM !!! (webový prohlížeč). Pro otevření souboru je třeba extenzi pdf odmazat, je tam jen pro splnění požadavků systému na povolené přílohy.

3sat (deu)_109.htm.pdf

Das Erste_110.htm.pdf

ZDF (deu)_108.htm.pdf

pokud odmaži extenzi pdf, tak se mi to stejně neotevře. Jedná se mi především o kanály RTL I, RTL II. PRO7, VOX , SAT 1 apod. Např. ORF I a II, by se také hodila. Zkrátka návrat, kdy tyto programy nabízel Kabel Plus Severní Morava. EPG mne nezajímá, před Vánocemi mi odešel router a byl jsem donucen koupit nový a k tomu jsem dostal na 3 měsíce službu sledovanitv.cz zdarma, tak ORF se hodila.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Když tu někteří tak touží po kanálech jako Arte, Pro7, RTL a podobně... tak nechápu proč si nepořídí rovnou satelit. Tam takových kanálů budou mít desítky né-li stovky. Navíc dnešní televize mají většinou už satelitní tuner zabudovaný, takže stačí parabola a šňůra a můžou příjmat jak prémiové stanice přes kabel, tak tyhle volně šířené satelitní stanice najednou. Poradil jsem si bez jediného vrtání a bez technika a to jsem to předtím nikdy nedělal. Držák jsem upevnil na zábradlí a přes plastové okna jsem použil průchodku a parabolu jsem nasměřoval během chvilky, díky aplikaci, která mi díky GPS ukázala sklon i směr družice. Tak třeba jsem někoho inspiroval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milan SK

Zdravím bratov Čechov

Som milo prekvapený, že požadujete viacej slovenských programov. Mňa osobne prekvapuje že zatiaľ čo my na SK máme vaše klasické programy ČT1,2,Prima atd. všetko v HD kvalite, naše programy Vám podsúvajú v nekvalitnej SD kvalite, čo sa mi zdá hodne nefér od UPC! V podstate drvivá väčšina dokumentárnych ale aj iných programov ktoré pozerávam je v češtine ale je to ani nevnímam ako nejaký iný jazyk.. Myslím že aj vďaka českým dabingom my na Slovensku s češtinou problém nemáme ale zistil som že mladá generácia v Čechách už takmer vôbec nerozumie slovenčine čo je smutné. Preto je super že apelujete na UPC aby Vám poskytlo viac programov v SK a HD kvalite. Týmto vyzývam UPC zástupcov v Čechách o zosúladenie tejto zjavnej disproporcie v kvalite a kvantite regionálnych českých a slovenských staníc na UPC!

P.S. Tiež sa teším na Seznam.cz v HD a Discovery v HD :-)

Upraveno uživatelem Milan SK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Patri.k napsal:

Když tu někteří tak touží po kanálech jako Arte, Pro7, RTL a podobně... tak nechápu proč si nepořídí rovnou satelit. Tam takových kanálů budou mít desítky né-li stovky. Navíc dnešní televize mají většinou už satelitní tuner zabudovaný, takže stačí parabola a šňůra a můžou příjmat jak prémiové stanice přes kabel, tak tyhle volně šířené satelitní stanice najednou. Poradil jsem si bez jediného vrtání a bez technika a to jsem to předtím nikdy nedělal. Držák jsem upevnil na zábradlí a přes plastové okna jsem použil průchodku a parabolu jsem nasměřoval během chvilky, díky aplikaci, která mi díky GPS ukázala sklon i směr družice. Tak třeba jsem někoho inspiroval. 

Když potřebuji připojit 4 TV, tak je to trochu horší

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k
36 minutes ago, pol241 napsal:

Když potřebuji připojit 4 TV, tak je to trochu horší

Tak, on se prodává LNB konventor i se 4 zástrčkama, na každé televizi to běží nezávisle. Problém bude jen ten, že budeš překabelovanej .:D To šedé u té televize je chromecast.

IMG_20180104_160542.jpg

IMG_20180104_160554.jpg

IMG_20180104_160621.jpg

IMG_20180104_160639.jpg

Upraveno uživatelem Patri.k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...