Přejít na obsah

Mizerný zvuk na některých kanálech Horizon Go


Návštěvník Goretusk

Doporučené příspěvky

Návštěvník Goretusk

Na PC často sleduju tv přes Horizon Go (chromák, mozilla, opera) i apku windows. Všude je na kanálech, které mne zajímají (čt sport, čt24, čt2, nova sport1, sport1 hd, sport2 hd, arena sport1,  a hlavně eurosport2 ) mizerný zvuk. V tichých pasážích je zvuk nějak automaticky zvýrazněný a ozývá se příšerný šum. Nejvíc je to slyšet právě při sportech tenis, golf a nejvíc snooker, vesměs tiché sporty. Taky mluvený projev na čt24 je strašný. Stačí si porovnat pořady, které jsou vysílány současně, třeba zpráva 12h - čt1 je zvuk dokonalý, čt24 je zvuk děs běs, zejména při nádechu nějakého moderátora. Lze to zjistit i ze záznamu.

Má tu někdo z vás taky podobný problém? Tak to by mne zajímalo. Zkoušel jsem to i na mobilu Samsung = stejné. I kolega z práce má to samé. Dík za nějakou reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Goretusk

No sláva! V 17:03 začal být zvuk na čt24 oukej.. děkuji neznámému technikovi, který ví kterým čudlíčkem to spravit. Ještě vychytat ostatní šumící kanály a bude to pohoda. 

namátkou AMC-hd, Golf-hd, Barrandov-kino HD, Barrandov-HD, Barrandov+ HD...

 

Upraveno uživatelem Goretusk
upřesnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...