Přejít na obsah

HD DVR Mediabox prideluje spatne ip adresy


Návštěvník mlevora

Doporučené příspěvky

Návštěvník mlevora

Ahoj, mam HD DVR Mediabox a ten mi dela doma wifi (2,4 a 5 GHz), posledni dobou mam problem, ze pri pripojeni na wifi (je jedno jaka) dostanu nejakou nesmyslnou IP adresu a tudiz mi potom nefrci internet. Nejdriv jsem si myslel, ze problem je v notebooku co pouzivam, ale omyl deje se to i na mobilnich zarizenich (android). Modem jsem zkousel hodit do tovarniho nastaveni, ale bez efektu... Nemel by nekdo radu co s tim? Diky moc

Upraveno uživatelem mlevora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mlevora

no az budu doma a povede se mi to nasimulovat, tak muzu konkretne napsat co za "nesmyslnou" ip dostanu, ale kazdopadne bych mel dostavat (vetsinou dostanu a funguje) 192.168.1.x a to se obas nestane

Upraveno uživatelem mlevora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Strilim od boku - nemas zapnute Wi-Free a nepripojis se tim padem obcas treba pres Wi-Free misto pres "svoji normalni WiFi"?
(nevim, jestli je tohle fyzicky mozne, fakt jen strilim...)
Kazdopadne, pres Wi-Free bys nemel mit s pristupem do Internetu problem, zejo...

Pak snad ze bys tam mel nejak nakonfigurovanou nejakou privatni interni sit, ktera nesmi do Internetu... a ze by ses nejak pripojil obcas do ni misto do "normalni" site...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...