Přejít na obsah

Testujte s námi HD Mediabox a jeho funkce


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Cipísek
před 2 hodinami, Tommy Kindernay napsal:

Osobně bych si tipl (ale to fakt jen tipuju), že UPC to umožnit nechce třeba kvůli tomu, že jí některé společnosti platí za lepší pozici - viz třeba ten přesun AMC nebo Filmboxu.

Přesně tohle mě taky napadlo, není přece možný, že si nelze udělat vlastní pořadí stanic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Maxe21

Řazení kanálu sice dává logiku ale neustále musím přepínat než dojedu na kanál, který sleduji. Snižuje to opravdu komfort sledování a i když jsem si už zvykl tak nepochopím jak EPG i když mám oblíbené tak zobrazuje vše, nevím proč to tak blbě je nastaveno. Chci se podívat, kde co hraje a než bych to proklik, tak se raději podívám na internetu na TV program. Navíc v položce filmy a seriály, položka na vyžádání neobsahuje třeba stanici NOVA, přitom v aplikaci je položka dostupná a domnívám se i že na HD boxu. Celkově jsem s HD PVR boxem spokojen ale jak stabilita, rychlost tak i nahrávání ale základní funkce jako oblíbené pořadí nebo ucelené EPG chybí, což beru jako zásadní nedostatek, který se vůbec neřeší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník NivicoCZ

Moje story 

Asi před třemi měsíci jsem byl kontaktován ze strany UPC , zda nechci vyměnit můj tehdejší setobox Kaon KCF-B4003HCO , který byl do té doby bez problémů , za nový lepší  bla bla bla super duper  hd mediabox , to jsem z díky odmítl. A světe div se , asi po týdnu mi začaly vypadávat programy, nemohl jsem nahrávat, když už se nahrávání rozjelo, tak zase nešlo koukat na jiný program atd. Tak jsem byl nucen cca pře týdnem přejít na cihlu . Jedním slovem OTŘES.

Nechápu, že není doladěn po tolika letech na trhu  HD PVR Box , není možnost seřazení oblíbených, v EPG je přehled všech kanálu i když mám přidané v oblíbených atd.

I když mám seznam oblíbených , tak při přepnutí v epg na neoblíbený , tak se sledování oblíbených stejne zruší.

Nechápu proč je na něm tlačítko ovládání hlasitosti , když stejne nefunguje. Což je na palici. 

Video na vyžádání neobsahuje všechny kanály. Je to hodně omezené, přešel jsem na tento box za který platím vyšší poplatek a aktualizace naposledy v minulém roce, a další nebude. 

Těch blbostí a nedostatků je mraky. 

UPC si snáma akorát vytírá ....

Chci vyměnit  setobox zpět.  Jsem si jist, že  se žádná žádná změna či   aktualizace neplánuje , HD PVR box je ve finální verzi a další úpravy prostě jejich software nedá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Nechápu proč je na něm tlačítko ovládání hlasitosti , když stejne nefunguje. Což je na palici. 

A tohle jste udělal? (pokud vám nejde ovládání hlasitosti na ovladači k "cihličce")

 

cihlazvuk1.jpg

.... existují dva druhy "hd mediaboxů".

starší a po designové stránce příšerný stroj (který se u nás stále zákazníkům cpe, a který už nedávají zákazníkům ani v Maďarsku a Rumunsku)

nový a designově rozhodně na úrovni, který  u nás "občas" někdo dostane (snad pouze při zakoupení, nikoli pronájmu).

Předpokládám, že u nás se bude "testovat" ten výdobytek minulých časů (což by mě, žijícího v Čechách, ani nepřekvapilo)

 

 

hdmediaboxold.jpg

hdmediaboxnew.jpg

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemožnost vlastního řazení mi vadí hodně a určitě si na to nezvyknu, protože to ani nejde. I když bych si pamatoval čísla programů (jakože si je nepamatuju), tak je to stejně k ničemu, když po další aktualizaci programů je to jinak. Když jsem s tímhle STB začínal, HBO bylo na čísle 25. Postupně se to posouvalo a dneska je to tuším na č. 32. I k tomu mám jednu chybu pro nahlášení pro testery (kdybych měl víc času a pevnější nervy, přihlásil bych se).

Když máte zapnuté procházení pouze oblíbených, a přepnete program číselnou volbou na program, který není v oblíbených, tak se procházení pouze oblíbených v menu vypne.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@mrzic Ne :) Potřebujeme určitý počet, ten jsme v první vlně nenaplnili, proto druhé kolo. Jakmile skončí druhé kolo, začneme s rozesílkou instrukcí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...