Přejít na obsah

CA modul a kostičkování nových stanic


Návštěvník miramax

Doporučené příspěvky

Návštěvník miramax

Prosím o radu.Kostičkují mně nebo hlásí slabý signál nové stanice ( Seznam TV apod) a Sport1 a 2 a Film+.

Ostatní kanály ok.Podpora UPC mně poradila nový koax,ale nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník miramax

Děkuji za reakce.

Kostičkuje i HBO v SD, Fast and Fun HD, Fightbox HD, Docubox HD?

Je TV napojena přímo ze zásuvky UPC? - tyto programy  hlásí žádný nebo slabý signál.

Jaký jste použil nový koax? Koupil ho v nějakém "elektru"? - Ano,koupil jsem koax v eletroobchodě.Vzhledem k tomu,že ostatní (TV komplet) kanály jedou dobře se signálem 100 na konci 10 m kabelu,tak usuzuji,že problém může být  v zásuvce,jelikož konektor jsem zjistil je zasunut docela volně.Pokud je zásuvka moje,tak ji vyměním,pokud ne tak bych pozval technika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

Pred rokmi som mal problémy s kockovaním obrazu aj ja. U nás na pobočke mi stále tvrdili že  to je káblom. Išli my s tým už na nervy lebo som kúpil dva káble a nič nepomohlo. Tak som im povedal nech pošlú technika aby  to dal dokopy. Prišiel týpek spravil štandardné merania ( skrinka, prípojka ) a povedal že to je káblom. Spýtal som sa aký kábel mám teda kúpiť? Vravel čosi o tom že bežné káble často vo výrobe nejako silno ťahajú aby dosiahli požadovanú dlžku a že potom po rokoch sa v nich robia mikrotrhlinky a začínajú sa problémy. Povedal som mu že mi to pripadá ako riadna blbosť. Na to otvoril kufrík a dal mi taký obyčajný dosť neohybný kábel so slovami že Toto sú káble pre nás, ten vám určite pôjde...a aj tak bolo. Nechcel ani peniaze zaň tak som mu ponúkol tie dva nové káble na výmenu. Povedal že ich mám rovno vyhodiť. Jeden bol od Hama a druhý už neviem. Najlepšie by bolo keby UPC pri inštalácií rovno ponúklo aj káble na pripojenie TV, predišlo by sa tak kope problémov. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Staci se podivat, jakym kabelem vam pripojili modem/STB - bude to nejspis nejaky poradny Belden... a ano, bude tuhy, asi taky tlusty a vubec tak nejak "uzivatelsky neprivetivy".
Ale bude FUNKCNI!

A tak staci potom vyrazit do nejake kvalitni prodejny satelitni techniky a koupit tam kus stejneho Beldenu a k nemu kvalitni konektory s odpovidajicim prumerem, aby se v nich po namontovani kabel neviklal.
Pak to jeste chce nemit volšový ručičky a ty konektory namontovat na kabel poradne a neodflaknout to.

A pak to vsechno funguje jako z praku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

No vsak presne ty kvalitni jsem samozrejme myslel. Pokud clovek neni levej, tak to doma zvladne... udelat to dobre a kvalitne neni zadna veda.
"Plastove se sroubkem" jsou samozrejme out of question...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na udělání kvalitních konektorů je potřeba příslušné nářadí a to určitě na kompresní konektora doma každý nemá.
Doporučuji to nechat udělat toho, kdo to umí a pokud je to slušná prodejna, tak ty konektory nalisují zadarmo

Odesláno z mého MT pomocí Tapatalk

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...