Přejít na obsah

Kvalita obrazu


Sparhawk

Doporučené příspěvky

Zdravim,

nevim, jestli pisi do spravne sekce, ale rad bych poridil domu misto stare 32" FHD TV novou 55" 4K TV 50Hz (zrejme Philips 55PUS6412)

Na co bych se, ale rad zeptal, je jestli mate nekdo zkusenosti, prave s kvalitou obrazu u UPC prave na takto "vetsi" a navic 4k televizi a popripade i Hz.

Mam z toho docela obavy a na prodejne do techto TV pousti buh vi co, takze tam se na to podivat mi asi moc nepomuze :(

Diky vsem za jakekoliv info.

Dekuji

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Box
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Tak si tam na prodejne nech misto "buhviceho" pustit presne to, co na tom hodlas sledovat.
Ve slusne prodejne by UPC meli logicky mit k dispozici. A jestli nemaji, jdi do jine, kde maji.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Kvalita obrazu
Návštěvník Maxe21

Zdravím 

Mám TV PHILIPS 65PUS6162, úhlopříčka je 164 cm a u HD programu je obraz peckovní, musím uznat, že možná lepší než u mojí staré TV ale spíš je to u tím, že software TV dělá nějakou optimalizaci obrazu. Měl jsem obavy, že kvalita bude nic moc ale nemusíte se vůbec bát. Velice slušně se dívá i na SD programy. Že zkušenosti můžu říct, že upc má nejlepší obraz. Viděl jsem konkurenční kabelový ( PODA) a obraz mají příšerný. Přešel jsem na po týdnu na HD PVR Box tam se mi zdála kvalita lepší ale spíš to je o pocitu vnímání. 

Upraveno uživatelem Maxe21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...