Přejít na obsah

Wi-Free (Wi-Fi síť zdarma)


Návštěvník Qwer

Doporučené příspěvky

Návštěvník Qwer

Dobrý den,

nejde se mi připojit na Wi-Free pomocí telefonu (Xiaomi Mi Max). Chce to po mě název domény. Co tam mám napsat? A můžu do identity vyplnit svůj mail, když ho mám jako jméno na přihlášení do moje UPC?

Děkuji za odpověď

Screenshot_2018-03-07-12-21-48-453_com.android.settings.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Qwer

Aha :D nevím, co bylo před tím špatně, protože jsem to zkoušel, ale teď už mi to každopádně jde. Já Vám moc děkuji za pohotovou odpověď ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sober

Dobrý večer,

mám mobil Huawei P10 s Androidem 8.0. Certyfikat jsem naistaloval, ale nejde ho zvolit v nastavení. Když vyberu "use system certificates", tak chce to po mě název domeny, jinak tlačítko "připojit" je neaktivní. Když to zkusím bez cerfytikatu, tak to taky nejde - connection time out.

Edit: Nakonec povedlo se správně nainstalovat certyfikat, nemusel jsem už zadávat názvu domeny, ale stejně nejde se připojit - furt je connection timed out

Upraveno uživatelem sober
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník binovec

5aa4eebe93cd5_certifikt.thumb.jpg.b86af4003f32dd4f01355a921505f4b8.jpg

Certifikát není třeba instalovat stačí vyplnit uživatelské jméno které používáte pro přihlášení na https://my.upc.cz/MyAccount/Index a na těchto stránkách https://my.upc.cz/MyServices/Internet#divWiFree si nastavíte heslo které je jiné než přihlášení do my.upc. Takže po zadání už. jména a hesla do UPC free by to mělo fungovat. Aspoň mě to takhle funguje už léta ( i bez nainstalování certifikátu ). Jen to není soukromé připojení a to mi nevadí.

Upraveno uživatelem binovec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

Mě by zajímalo co bude s Wi-Free v budoucnu po sloučení s Vodafonem, momentálně je možné připojit i na Slovensku, v Německu, Rakousku, Irsku, Maďarsku, Nizozemsku, Polsku, Švýcarsku, Belgii a Rumunsku díky společné databázi.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...