Přejít na obsah

Vyzkoušejte si zdarma jako jedni z prvních nové zařízení UPC WIFI Booster!


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

Chcete s námi zdarma testovat nové zařízení pro lepší příjem Wi-Fi ve vaší domácnosti a jste z Prahy, Brna nebo Bratislavy

WIFI Booster zkvalitní Váš Wi-Fi signál a přivedete ho kamkoli do Vaší domácnosti.

Navíc vyřeší problém s umístěním modemu a set-top-boxu v různých místnostech – a vy tak budete moci využívat všechny služby digitální televize, včetně aplikací. 

Užijte si zesílený Wi-Fi signál, který bude dostupný v různých místnostech či dokonce v různých patrech rodinného domu. Zařízení se postará o přenos dat pomocí elektrické sítě. Ani silné zdi již nebudou překážkou superrychlému připojení kdekoliv u vás doma.

Přihlaste se do testování a buďte mezi prvními, kdo vyzkouší schopnosti našeho UPC Wi-Fi Boosteru. 

Registraci proveďte ZDE

LGI_PL2017_050043.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Návštěvník změnil název na Vyzkoušejte si zdarma jako jedni z prvních nové zařízení UPC WIFI Booster!
  • Návštěvník doporučené a připnutý toto téma
  • po měsících...
  • po měsících...
Návštěvník Retiree
V 1. 3. 2018 v 12:19 PM, David - UPC napsal:

Chcete s námi zdarma testovat nové zařízení pro lepší příjem Wi-Fi ve vaší domácnosti a jste z Prahy, Brna nebo Bratislavy

Tak mě napadá ...

1. Kde je v uvedeném odkazu ono testování zdarma ? Pravda, nejsem z Prahy nebo z Brna, nebo dokonce z Bratislavy  a AI serveru UPC zjevně rozhodla, že nesplňuju požadovanou podmínku rezidence...
2. Nabídka zjevně nebere v úvahu zatím stále očekávané oddělení UPC a převzetí UPC.CZ Vodafonem.... Že by se UPC zbavovalo nadbytečných (zbytečně nakoupených) zásob ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Obvykle si datování příspěvku všímám, tentokrát mě převezl software MS a toto téma na mém pc z nějakého důvodu zařadil mezi nové příspěvky. Nebo jsem se ukliknul..😄

Omlouvám se Davidovi z UPC ...

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Marek-26 uzavřel téma
  • Slamb odebral doporučení a odepnutý toto téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...