Přejít na obsah

Jak na slevu UPC internet


Návštěvník Primak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Primak

Ahoj všichni, požívám UPC kde se dá,
přípojek s různou úrovní na mnoha místech jsme měli již několik současně a teď máme jen jednu v centru Prahy, teď chci připojit hlavně Teplice, kraj města kde v domě již UPC je, ale ceníkové ceny mi nepřijdou dobrý, mě stačí základní data.

Otázka jak to vymyslet, abych měl zajímavou cenu ? Je nějaký dealer, či jsou někde nějaké možné akce ať to seženu levněji, operátoři mi asi nic zajímavého nenabídnou, ikdyž jako firma jsem dlouholetí zákazníci. Máte někdo radu jak na to ?
 

Děkuji všem předem. Mějte se.

Slávek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Primak
před 1 hodinou, Slamb napsal:

zrovna v teplicích si máš na co stěžovat :D mě by spíš zajímalo, proč např. v praze je na ty tři levnější internety přirážka stovka oproti třeba právě teplicím nebo plzni :ph34r: asi sme tady moc bohatý, tak proč se nepokusit vydojit víc :|

Coooo ? :-( já jako pražák mám příplatek ? Takže za stejný drát v Teplicích budu platit normálka a na Václaváku mám vysokohorskou přirážku ?
V těch jejich ceníkách aby se kůň vyznal, připadá mi že je to stále jen o příplatcích :-(
Každopádně děkuji za připomínku a asi rada žádná co ? :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Primak napsal:

nic zajímavého nenabídnou, ikdyž jako firma jsem dlouholetí zákazníci

No jo, to máte smůlu. Jako dlouholetí zákazníci spíš dostanete přirážku. Já když jsem si loni vyhádával lepší podmínky, tak jsem chtěl jen tu cenu, kterou měli v normálním ceníku, protože podle své staré smlouvy jsem platil mnohem víc. To se mi operátor vysmál, že to platí jen pro nové zákazníky, že já nemám šanci. Na můj argument, že jako dlouholetý zákazník bych mohl dostat taky nějakou lepší cenu, se rozesmál ještě víc a řekl, že takhle to v Česku nefunguje nikde, na stávající zákazníky kašlou všichni, každého zajímají jen ti noví a že mám platit současnou cenu nebo můžu táhnout pryč... Tohle je přístup k zákazníkovi à la UPC.

Doporučuji podat si žádost o připojení jako nový zákazník. Oni vám pak stejně budou volat kvůli návštěvě technika, při tom můžete zkusit vyjednat lepší podmínky, zvlášť pokud je v dané lokalitě dostupné i připojení jiného lokálního poskytovatele.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k
před 3 hodinami, Primak napsal:

Ahoj všichni, požívám UPC kde se dá,
přípojek s různou úrovní na mnoha místech jsme měli již několik současně a teď máme jen jednu v centru Prahy, teď chci připojit hlavně Teplice, kraj města kde v domě již UPC je, ale ceníkové ceny mi nepřijdou dobrý, mě stačí základní data.

Otázka jak to vymyslet, abych měl zajímavou cenu ? Je nějaký dealer, či jsou někde nějaké možné akce ať to seženu levněji, operátoři mi asi nic zajímavého nenabídnou, ikdyž jako firma jsem dlouholetí zákazníci. Máte někdo radu jak na to ?
 

Děkuji všem předem. Mějte se.

Slávek

V některých lokalitách nabízí trvalou -100 Kč slevu. Na tu jako nový zákazník budete mít nárok.

Pokud jste v oblasti kde je nějaká slušná konkurence, tak tam budete mít určitě reálnou šanci dostat nějakou lepší nabídku. Tam kde není konkurence, tam to budete mít těžší. Každopádně mají na to speciální oddělení, které je právě na vyjednávání o ceně zaměřeno. Často je to výměnou za to, že se uvážete na 2 roky a též nebývá ta sleva trvalá.

Teď na to koukám a se slevou -100 Kč a odkupem Wi-fi modemu, což vám dá další -70 Kč by vás tarif 50 Mb/s vycházel na krásných a bezkonkurenčních 259 Kč /měsíčně. Takže ani nemusíte smlouvat, těžko vysmlouváte lepší cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 minutes ago, Primak napsal:

Coooo ? :-( já jako pražák mám příplatek ? Takže za stejný drát v Teplicích budu platit normálka a na Václaváku mám vysokohorskou přirážku ?
V těch jejich ceníkách aby se kůň vyznal, připadá mi že je to stále jen o příplatcích :-(
Každopádně děkuji za připomínku a asi rada žádná co ? :-(

pražáci to zaplatěj :D

upc_ceny.thumb.png.b7e58dc6688cd780e0ba141f3ff9d68a.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Přátelé, trochu to upřesním, ač se vám to možná nebude líbit, ale pro kabelovou TV a pevný internet nepředstavuje celá Česká republika jeden trh jako celek, ale existuje zde více jednotlivých trhů s různými tržními podmínkami, a proto se ceny mohou v jednotlivých lokalitách lišit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...