Přejít na obsah

Kterou TV s Androidem? Sony nebo Philips?


Michal Pelikán

Doporučené příspěvky

Zdravím,

chci kupovat novou televizi a jsem si jistý, že jako OS chci prostě Android. Na našem trhu jsou však myslím jen dva výrobci - Philips a Sony. Chtěl bych se zeptat lidí, kteří mají s Androidem od těchto výrobců zeptat na zkušenosti. Co vám vadí, po čem se mám koukat...

Zatím mě Philips oslovuje kvůli Ambilight, ale nechci koupit TV,  kde bych třeba řešil něco jako nedostatek paměti pro instalaci aplikací, nefunkční CA modul UPC nebo zpomalenou aplikaci pro sledování TV (i když plánuji pak používat Horizon Go, což tu někdo psal, že UPC přislíbilo rozšířit podporu androidí aplikace i pro Android TV).

Taky bych se chtěl zeptat jak je to na Android TV s uživatelskými účty - představa, že by měl každý, kdo se u nás dívá na TV přístup k mému Google účtu se mi úplně nelíbí. Už teď u Samsungu mi třeba syn kouká na Youtube pod mým účtem a mě pak nabízí Youtube jako personalizovaný obsah koukání na videa z her, což mě fakt nezajímá. A svoji hudbu mám uloženou právě v mém Google Play Music, přítelkyně má ve svém Google účtu zas svoji. Je možné účty nějak jednoduše přepínat a sledovat TV třeba jako Guest? Nějak podobně jako je tomu třeba u přepínání účtů v Androidu na tabletu?

Prostě ideálně - majitele Sony i Philips TV bych poprosil o shrnutí důvodů proč SONY/Philips ano a proč ne (co vám vadí, co se vám líbí).

Vím, že jsem tech dotazů sepsal najednou dost, ale budu rád za odpovědi na cokoli z toho.

Díky.

(Pokud to bude pro tohle fórum příliš OT, tak prosím o přesunutí do sekce Ostatní.)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...