Přejít na obsah

Nat Geo Wild HD - zpětné zhlédnutí


Návštěvník Carcaril

Doporučené příspěvky

Návštěvník Carcaril

Dobrý den,

vím, že tohle není oficiální fórum UPC, ale chci se zeptat místních zaměstnanců UPC, zda UPC plánuje přidat program Nat Geo Wild HD do nabídky zpětného zhlédnutí. Pokud UPC vybírá programy do zpětného zhlédnutí podle popularity, jak samo tvrdí, tak Nat Geo Wild HD je podle mě nejlepší program ke sledování dokumentů o zvířatech. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Také se přimlouvám, aby byl tento kanál, zařazen do zpětného zhlédnutí. Je to určitě nejlepší program dokumentů o zvířatech. Také nevěřím tomu, že by měl větší sledovanost History HD, který je se zpětným zhlédnutí, než Viasat History, který není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Teď už to není o tom, který kanál bude se zpětným zhlédnutím, ale o tom aby vůbec to zpětné zhlédnutí šlo. Od začátku tohoto týdne nefunguje. Oprava v nedohlednu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jen někde, já ho používám každý den, sleduji různé kanály a všude mi funguje. Jen pozdě v noci (ve dvě, tři ráno) mi někdy přestane fungovat, možná přes noc někdy dělají nějaké úpravy infrastruktury, nevim.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...