Přejít na obsah

Facebook UPC


pol241

Doporučené příspěvky

NIkdo neříká, že si vymýšlíte. Ve FB skupinách nelze zakázat odpovědi na příspěvky, to by mělo jít vždy. Ale je divné, že tam nelze psát a navíc jen někomu. To vypadá na chybu FB.

Zkusil bych nejdříve nastavit vše na zakázané a poté to zase povolit, jestli se to nevzpamatuje.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlem, ale jsem rad. Protoze tu i na FB byla standardni odpoved pro vsechny:

UPC Česká republika Dobrý den, Karolíno. Chyba je pravděpodobně na Vaší straně. Vkládání příspěvků standardně funguje. David - UPC

· Odpovědět · 11 prosinec v 7:40

 Ti uzivatele si opravdu ty zavady nevymysleji, protoze je to bavi. Kdybych na sichte kazdemu uzivateli s problemem rekl, mi to tu funguje a bral to za vyrizene, tak uz tam nedelam. Sorry, musel jsem.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Dle informací od Facebooku je chyba v cache. Proto prosím smažte ze svých prohlížečů historii a cookies nebo zkuste na stránce obnovit data přes CTRL + R.

Všem, kteří s tím měli problémy to po vymazání začalo fungovat. Dejte mi prosím vědět, jestli to pomohlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím, chtěl jsem dnes vložit příspevěk na stránky Facebooku a není mi umožněno. Ani to nehodí vložit nový příspěvek. Chtěl jsem jen dát stížnost že již několikátou noc ve Frýdku je úplná ztráta signálu. Do cca 0:30 signál běží OK, ale pak se rozpadne a nic, žádný kanál ani SD. Totální výpadek.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...