Přejít na obsah

Facebook UPC


pol241

Doporučené příspěvky

Dobré ráno, asi po včerejšku jsem byl bloklý na face. Nemohu nic vložit a jen mi to píše:  Nemáte potřebná oprávnění pro danou stránku, abyste mohli provést požadovanou akci.

Chtěl jem přidat níže uvedené:

Dobré ráno, tak jsem si chtěl zapnout HbbTv a na žádném programu neběží, byť internet funguje. Na Ca Modulu nebyl žádný problém v minulosti, ale v poslední době mínus. Když jsem se díval na ceníky, tak v listopadu HbbTV UPC u určitých progamů garantovalo a nyní je zrušilo, již je nenabízí. Chtělo by se to hromadně obrátit na ČT, Prima, Nova, Šlágr apod. Naštěstí mám vytisklou minulou nabídku, kde HbbTV bylo součástí ceny. Petr

 

Opravdu děkuji za držet hubu krok a ....

Upraveno uživatelem pol241
  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, technik napsal:

Co takhle napsat o jaký typ TV se jedná, osobně jsem otestoval TV Samsung a tam HbbTV funguje

Mám TV Samsung a nic ani nyní

před 3 hodinami, David - UPC napsal:

@pol241 Pokud stránku vidíte, pak zablokovaný nejste. A hlavně, proč byste měl být zablokovaný? 

A tohle je co? 

Výstřižek.PNG

Od noci nenskočí nic, odpovídáte na předešlý příspěvek, který se Vám hodí!!! Den zpátky, alespoň menu. Nyní jen Hbb TV není k dispozici. Co na to říci, raději  tuto službu stáhnete z nabídek. Jak pak potom dopadne Seznam.tv?

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Rozbitý Facebook
Návštěvník Evzen

Ani nepotrebuju mit FB, abych behem par minut pochopil, ze to s nejakym blokovanim FB absolutne nesouvisi:
https://www.facebook.com/skupinyastranky/posts/530745677088920

Je prece ZAKLAD, ze pri JAKEKOLIV chybe jako PRVNI akci naboucham zneni chybove hlasky do Google a podivam se, vo co gou...

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn, takze naboucham dotaz do guglu a zjistim tedy co? Zadny prilozeny odkaz, zadny vlozeny obrazek, zadna reklama. Takovy postup delam, ale kdyz vidim, ze tady nejsem jediny...

PS - zapomnel jsem - cca. pred hodinou jsem vkladal prispevek na FB jinde a ten normalne prosel.

 

Zakaz1.jpg

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Tipuju, ze ten text nebyl pretukany rucne, ale byl to nejaky copy&paste odnekud z webu... tj. byl v nem asi nejaky externi odkaz nebo neco (interne, nemusi byt nutne ve VIDITELNEM textu).
Nemaje FB, netusim, jake jsou moznosti nastaveni na strane provozovatele profilu - co vsechno muze povolit/zakazat v obsahu vkladanych prispevku. Ale zjevne je zakopanej pes nekde tam -  je zakazano (at uz zamerne, nebo z neznalosti 'co to dela') vkladani nejakeho konkretniho obsahu, ktery se nachazi v tom, co tam vkladas (opet, at uz zamerne, nebo jen proto, ze o tom ani nevis).

Jestli je ten text odnekud zkopirovany, napred ho vloz do Notepadu, pak ho zkopiruj z toho Notepadu a vloz do prispevku... uvidis, jestli to uz projde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...