Přejít na obsah

Google Chromecast 2


Návštěvník bruja

Doporučené příspěvky

Návštěvník bruja

Zakoupil jsem Google Chromecast 2 , který používám na starší Tv. Všechno funguje ( Youtube, weby, filmy, fotky, ČT živě i archiv ). 

Nefunguje však přenést Horizon Go, který mám v mobilu. Hlásí to : Bohužel není dovoleno streamovat videa na externí zařízení.

Dá se s tím něco dělat?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k
před 6 hodinami, bruja napsal:

Zakoupil jsem Google Chromecast 2 , který používám na starší Tv. Všechno funguje ( Youtube, weby, filmy, fotky, ČT živě i archiv ). 

Nefunguje však přenést Horizon Go, který mám v mobilu. Hlásí to : Bohužel není dovoleno streamovat videa na externí zařízení.

Dá se s tím něco dělat?

 

Já jsem to teď zkoušel a mě to běží bez problému. Koukl bych se, jestli máte Horizon GO aktualizovaný na nejnovější verzi. Pak bych zkusil ten chromecast spustit s jiným mobilem/tabletem... No a pokud by ani tohle nepomohlo, tak zkusit ten chromecast na jiné televizi... :D Pokud ani jedna z možností nebude fungovat, obrátil bych se na UPC, protože přeci nemůže být chyba u vás, když vám všechno ostatní jde a horizon go vám píše, že to nemá dovolené :D Pokud by to dělalo jen na vašem mobilu, tak bych dal reset telefonu, to bývá často univerzální řešení na všechny problémy :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autorská práva, ne? Horizon aplikace bohužel část programové nabídky nepovoluje stremovat. Je to velmi hloupé, ale je to tak. Třeba Netflix či Amazon Prime Video s tím problém nemají.

  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník kuko61

Chromecast používam na prehrávanie z archívu a ešte som nemal problém, že by mi nechcelo niečo prehrať z kanálov, ktoré mám zaplatené.

S čím som sa stretol, tak Horizon Go nechce prehrať od začiatku program, ktorý ešte beží. Jeho prehrávanie cez Chromecast je k dispozícii až po skončení programu.
A nefunguje prehrávanie cez zrkadlenie obrazovky, ale to nevadí, keďže obraz by bol horší, ako ked sa streamuje cez aplikáciu.
Staršie verzie pomohli pri prehrávaní na rootnutom zariadení. Ale to asi nie je tento prípad, lebo v prípade rootu síce Horizon Go neprehrá video priamo na telefóne, ale prehrávanie cez Chromecast funguje...
EDIT: tak beriem spat, po roku som sa teraz stretol prvý krát s tým, že nejde prehrať film na Prima Cool, ktorý išiel včera. Takže niektoré programy budú pravdepodobne blokované. To ale asi nebude tento prípad, podla prvého príspevku nešlo cez Horizon Go prehrávať nic.

Upraveno uživatelem kuko61
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...