Jump to content

UPC opět zrychluje internetové připojení

David R.
 Share

Recommended Posts

Guest jobro

Ještě poznámka ke Compalu:
Volba kanálů na 2,4GHz je omezena jen na 1 až 11. Škoda, protože toto pásmo u nás v domě je zamořeno a kanály 12 a 13 by se hodily.

No na rychlost si nějak nestěžuji a co mám ve smlouvě to mám. Co se týká zrychlení ani jsem o něj moc nestál a 100 Mbps bohatě stačilo. Nikdo se na nic neptal, nic jsem neodsouhlasil a mám to 😅. Bylo by spíš dobrý stáhnout ping ten je od 10 -20 ms.... Mám na routeru nastavenou síť 5GHz a paráda. U 2,4GHz jsem dosahoval poloviční rychlosti...sotva. 

• 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CAM / CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

• 1 month later...
Guest Upswing

AHOJ! Aj na Slovenku UPC zvyšovala rýchlosť internetu s 300 Mb/s na 500 Mb/s. Bohužiaľ nie v Banskej Bystrici. Zaujímalo by ma prečo tomu tak doteraz nieje a či sa tohto zvýšenia niekedy v najbližšej dobe dočkáme? Ďakujem za odpoveď.

• 1 month later...

Dík, jak vidíš tak upload je pomalejší než by měl být, tedy 3 Mbit,
možná by stálo za úvahu koupit nějaky modem z druhé ruky, který umí ED 3.0, budeš mít rychlejsí internet a jestě nebudeš muset platit za pronájem, když už nechceš Compal.

Sice pozde, ale diky za napad...

Ale v tuto chvili nehodlam nic menit. Upload me nezajima a download je na moje vyuziti netu radove naddimenzovan. Ale hlavne modem slape jako hodinky a ja nemam zajem absolutne resit nejake sracky s vypadky/problemy s pripojenim po zmene.

Edited by JirkaH
  • 50 Mb/s
  • -
  • -
  • nevim
  • Brno

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest Novotak33

Zdravím! Včera jsem u tarifu 300/20 naměřil tuto rychlost http://www.speedtest.net/result/7631443546.png . Upload se skokově zvýšil z 20Mbit na 30 Mbit. Je to nějaká chyba nebo se chystá plošné zvýšení rychlosti uploadu? Má někdo nějakou informaci?

Dva dny nazpět jsem si nechal aktivovat službu Horizon Go k internetu, ale to s tím asi spojené není, správně?

• 1 month later...

Tak sa to zvyšovanie rýchlosti netu z 300/20Mb/s na 500/30Mb/s dostalo aj ku mne. Síce až od 3 decembra ale aj tak super 👍

• Slamb changed the title to UPC opět zrychluje internetové připojení