Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník ApacheSK

Ako reálne využiješ viac ako 500Mbit kým nemáš viac ako 5 zariadeni naraz spracujucich nejaké informácie? (nie obyćajný browsing netu)

Skôr nech dvihnú upload...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Pripada ti zhlednuti filmu jako dostatecne uziti si tech stazenych dat? Mne teda jo.

Navzdory nesmyslnym predstavam tech rychlosti nepolibenych, vysoka rychlost pripojeni neni uzitecna jen pro stahovani velkych objemu, ale predevsim pro prenos beznych objemu v rozumnem case!
Kdyz mam chut si stahnout film nebo serial v HD a rozumne kvalite, nehodlam na to cekat tejden... a to je duvod, proc lidi chteji vysokorychlostni pripojeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Tak ja taky netravim u filmu zivot... a prave proto ocenim (a manzelka jakbysmet), kdyz stazeni trva jen par minut... misto toho, abych potreboval zkouknout jeste jeden film behem cekani na stazeni toho hlavniho 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 2/28/2019 at 2:57 PM, Farkpoint napsal:

Nechystá UPC nějaké další zvýšení maximální rychlosti? Už je to docela dost dlouho co to zvedli na 500 což je sice krásný ale v dnešní době bych očekával spíše růst rychlosti než její stagnaci 😞

Rychlost nelze zvyšovat do nekonečna aktuálně používaná technologie Docsis 3.0, má své rychlostní limity. V Polsku už zkouší verzi 3.1 a mají tam download 1GBit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

No, niekde písali že vraj UPC plánuje do konca roka 2018 Gbit, a nejako nič, mi to príde divné, písali to tušim na žive.sk

A ohľadom využitia rýchlosti...

Myslím si že 500Mbit na sťahovanie filmov je viac ako dobré, ja mám 100Mbit, a mi to úplne stačí, skôr problém je na strane uploadu, sťahujem viacmenej pravidlom 10GB -> 12minút, a kým nesťahuješ 4K filmy s HDR a vo vysokom bitrate tak nech mi nikto nehovori že chce vyššiu rýchlosť ak má 500Mbit.

UPC by sa malo zamerať teraz viac na upload, o 10Mbps na každej tarife plus by neuškodilo, a popravde mi je vyhodnejšia stabilita ako rýchlosť a jej "nekonečné" zvyšovanie.

Mal som česť byť u Košicského providera ktorý poskytuje Gbit, ale už nikdy  v živote, Rýchlosť za cenu stability, a zakaždým čo sa niekde kopalo na sídlisku, a to že často sa kopalo v tej dobe, tak keď nepadol internet tak minimálne to bolo s vysokou odozvou. Providera menovať nebudem, ale kto žije v košiciach, tak určite vie kto poskytuje Gbit už nejakú dobu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...