Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník ApacheSK

Ono raz to už robili, a priplatok nie je problém, nejakých 2-3€ mes. , ide len o to, že ja ich nenutim, proste nech je to spontánne keď sa rozhodnú, ja len či sa také bude konať, kedže uź 2x nám to zvyšili, a dokonca i bez priplatku na službe, tak neviem no, minimalne za vernosť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kayman

Dnes mi prišiel email z UPC SK, že od 19.1. nám zvýšia rýchlosť internetu na 500/30 bez zmeny ceny. Myslel som, že 500ku dávajú len ku compalom :). A ja mám Ubee a Cisco. Ale ten upload poteší a ten zvládnu aj oba modemy. Tak uvidím koľko je reálne rýchlosť z tej teoretickej 440 🙂

Upraveno uživatelem kayman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Ubee prehltne niečo málo cez 150-200 tipujem, 8 kanálov na down, 4 na up

 

edit: dúfam že ak nam zvyšia tak z 100 na 300, nie z 100 na 150, to im môžem okašlať, mne treba upload 😄 

Upraveno uživatelem ApacheSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádi bychom Vás informovali, že k 23.01.2019 dojde ke zvýšení rychlosti Vašeho UPC Internetu z původních 100 Mb/s na 150 Mb/s! Věříme, že si s touto změnou užijete UPC Internet skutečně naplno.

Váš nový tarif Internet 150 Vám přinese:

  • rychlost stahování až 150 Mb/s,
  • nahrávání rychlostí až 10 Mb/s,
  • službu Wi-Free
   
fdg
Upraveno uživatelem Zlaťák
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kayman
13 hours ago, ApacheSK said:

Ubee prehltne niečo málo cez 150-200 tipujem, 8 kanálov na down, 4 na up

 

edit: dúfam že ak nam zvyšia tak z 100 na 300, nie z 100 na 150, to im môžem okašlať, mne treba upload 😄 

300ku mi Ubee dával, 8 kanálov je pri eurodocis 3 cca 440 Mbps plus ja som mu vypol všetko čo sa dalo, nastavil DMZ na môj mikrotik keďže mu zrušili bridge mód. Cisco dáva okolo 320 reálne teraz lebo to je čisto modem.

Ubee možno viac nedáva ak sa reálne používa ako router s niekoľkými NAT a tak. Neviem, predtým som mal len UBee ale rýchlosť 150 tak neviem povedať, po upgrade na 300ku už som mal za UBee Mikrotik a nastavené DMZ.. Ale mne v UPC vraveli, že ani to Cisco mi 300ku nezvládne a pôjde len 150.. 🙂

 

V maile bol aj link - https://www.upc.sk/zakaznicka-zona/moje-upc-sluzby/zmeny2018

Podľa neho 100ky nebudú navyšovať :O. 100ku nemajú verní zákazníci??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Možno sa len zmýlili, zatial UPC CZ je ešte pod UPC a nie Vodafonom ak sa nemýlim, a UPC SK je pod vedením UPC CZ, tkže logicky by mali platiŤ i rovnaké pravidlá, dúfam.

Majú , veru majú verní, pretože 100vkové tarify boli viacmenej staré 25Mb a 75Mb tarify z pred pár rokov navyšene na 100, ak si pamätáš Apríl 2017, tak to je z tej "akcie" ešte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ivobariak

tak vraj od 19.1. zrychluju aj u mna 🙂 akurat ma zaskocila veta: " Zároveň dôjde k zmene názvu služby vo Vašej faktúre a k obnove vernosti služieb Internet a Digitálna TV na Vašej zmluve. " Co znamena obnova vernosti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Nikto nevie čo sa robí či sa bude tarifa 100 zrýchlovať?

Momentálne sme na platnosti zmluvy Doba neurčitá, tak sa len tak pýtam či to nemá i stým niečo spoločné že nezrýchlia net, neviem, len slepo hádam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...