Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník jobro

Ještě poznámka ke Compalu:
Volba kanálů na 2,4GHz je omezena jen na 1 až 11. Škoda, protože toto pásmo u nás v domě je zamořeno a kanály 12 a 13 by se hodily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na rychlost si nějak nestěžuji a co mám ve smlouvě to mám. Co se týká zrychlení ani jsem o něj moc nestál a 100 Mbps bohatě stačilo. Nikdo se na nic neptal, nic jsem neodsouhlasil a mám to 😅. Bylo by spíš dobrý stáhnout ping ten je od 10 -20 ms.... Mám na routeru nastavenou síť 5GHz a paráda. U 2,4GHz jsem dosahoval poloviční rychlosti...sotva. 

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Upswing

AHOJ! Aj na Slovenku UPC zvyšovala rýchlosť internetu s 300 Mb/s na 500 Mb/s. Bohužiaľ nie v Banskej Bystrici. Zaujímalo by ma prečo tomu tak doteraz nieje a či sa tohto zvýšenia niekedy v najbližšej dobe dočkáme? Ďakujem za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník JirkaH
 

Dík, jak vidíš tak upload je pomalejší než by měl být, tedy 3 Mbit,
možná by stálo za úvahu koupit nějaky modem z druhé ruky, který umí ED 3.0, budeš mít rychlejsí internet a jestě nebudeš muset platit za pronájem, když už nechceš Compal.

Sice pozde, ale diky za napad...

Ale v tuto chvili nehodlam nic menit. Upload me nezajima a download je na moje vyuziti netu radove naddimenzovan. Ale hlavne modem slape jako hodinky a ja nemam zajem absolutne resit nejake sracky s vypadky/problemy s pripojenim po zmene.

Upraveno uživatelem JirkaH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník Novotak33

Zdravím! Včera jsem u tarifu 300/20 naměřil tuto rychlost http://www.speedtest.net/result/7631443546.png . Upload se skokově zvýšil z 20Mbit na 30 Mbit. Je to nějaká chyba nebo se chystá plošné zvýšení rychlosti uploadu? Má někdo nějakou informaci?

Dva dny nazpět jsem si nechal aktivovat službu Horizon Go k internetu, ale to s tím asi spojené není, správně?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...