Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník leonbergr

@Marek-26: Jsem si naprosto jistý na čem jsme se dohodli. Jelikož si telefonní hovory nahrávám, mám to i nahrané. Spíš s tím rušením UPC tak trochu kecá...

Každopádně mě šlo jen o to abych neplatil víc, takže jestli mi nastaví 150 za stejnou cenu je mi celkem jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mi to na jedné adrese taky přišlo, teď čekám, kdy mi to přijde i na další. Začínám mít pocit, že to postupně vnutí všem. Ale líp asi zní "některým zákazníkům zdražíme" než "všem to zdražíme". Nejlepší je, jak to zdražují každému jinak. Jeden 25Kč, druhý 26Kč, třetí 28Kč,...
 

Citovat

Rádi bychom Vás informovali, že k 23.5.2018 dojde ke zvýšení rychlosti Vašeho UPC Internetu na 50 Mb/s!

Váš nový tarif Internet 50 Vám přinese:

rychlost stahování až 50 Mb/s,

nahrávání rychlostí až 3 Mb/s,

Wi-Free – zabezpečená bezdrátová bezplatná síť Wi-Fi určená zákazníkům UPC s více než 200 000 hotspoty.

Věříme, že si s touto změnou užijete UPC Internet skutečně naplno.
Z důvodu změny parametrů vašeho internetového tarifu dojde k úpravě výšky ceny Vámi využívaných služeb. Vaše měsíční vyúčtování bude zvýšeno o 28 Kč.

To naše babička, která si jednou za uherskej rok přečte přeposílané řetězové emaily, určitě ocení. Spíš počítám, že to bude chtít zrušit úplně.

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Youda
před 18 hodinami, tomus napsal:

Co máš za Motorolu? 

Jestli je to nějaký starý model co umi pouze EuroDocsis 2.0, tak 50 Mbit asi nedá. 

Tak mám tohoto fešáka Motorola . Jelikož je to asi historický kousek o výměnu asi zažádám a zkusím vyjednat nějakou příznivější cenu.:D Jinak původní rychlost mi zcela vyhovovala ale chápu, že peníze se musí točit.:upclogo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 14 hodinami, Youda napsal:

Jelikož je to asi historický kousek o výměnu asi zažádám a zkusím vyjednat nějakou příznivější cenu.

Vzhledem k tomu, ze zrychleni - a tedy i potreba vymeny modemu - je z popudu UPC a ne z tvoji strany, mela by vymena byt bezplatna.
Mne taky onehdy vnutili Compal misto stareho dobreho Cisca 3208 a bylo to zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro
55 minutes ago, Evzen napsal:

Vzhledem k tomu, ze zrychleni - a tedy i potreba vymeny modemu - je z popudu UPC a ne z tvoji strany, mela by vymena byt bezplatna.

To asi v UPC nedomysleli, že budou mít se "zvýšením" ceny i vlastní nezanedbatelné náklady.

Jinak to zvýšení je celkem logické: za korunu českou dostanou nyní akcionáři v zahraničí méně Eur! To se akcionářům nelíbí - proto to vyrovnáme navýšením rychlosti připojení, které ani nepoznáme, ale na cenu to má viditelný dopad. Zajímavé, že upload zůstal na původní hodnotě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro
před 3 hodinami, sodekcz napsal:

Jaké vlastní náklady?

Zcela jistě má většina účastníků modem pronajatý. A těm by měl UPC přístroj vyměnit - což je spojeno s jednorázovým výdajem, o který bude menší provozní zisk. Nájemné obvykle pokryje cenu modemu až za nějaký čas (dva roky?). Těm, kteří modem koupili před více jak dvěma lety, nezbývá nic jiného než přejít na nájem, nebo koupit nový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, jobro napsal:

Zcela jistě má většina účastníků modem pronajatý. A těm by měl UPC přístroj vyměnit - což je spojeno s jednorázovým výdajem, o který bude menší provozní zisk. Nájemné obvykle pokryje cenu modemu až za nějaký čas (dva roky?). Těm, kteří modem koupili před více jak dvěma lety, nezbývá nic jiného než přejít na nájem, nebo koupit nový...

Od doby, co se začali prodávat modemy, se prodávají ED3 modemy a ty zvládnou všechny tarify až na 500Mbps. Jestliže má někdo ještě ED2 modem, tak ten nezvládal ani tu třicítku resp. upload. Ale zase i v historii tady na fóru lze najít, že UPC aktivně kontaktovalo lidi s ED2 modemy a Handany CV5000 a nabízelo jim výměnu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...