Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, tomus napsal:

Také mě minulý týden umřel router, stačilo vyměnit napájecí zdroj a router funguje vesele dál.

což by u toho TP-Linku bylo asi problematické, protože má zdroj integrovaný. Takže jedině vyzkoušet nějaký bastl nebo servis s nejistým výsledkem.

Trabi : UPC posílá před zrychlením e-mail. Pokud jsi nedostal, nemáš zrychleno.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

Mne tiež rýchlosť nezvýšili. Mal som 300ku a tú z ponuky stiahli tak som myslel že ma preklopia na 500ku a nič  :)  Ale nejako mi to nevadí. Inak donedávna som mal Cisco 3208 a to v pohode dávalo 300-325 Mb/s. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Asi se to liší případ od případu (nebo jak se příslušný bot vyspí)... 15. ledna došel email s oznámením o navýšení služby internet i ceny (+54,- Kč), od 23. ledna počátek dalšího zúčtovacího období (SIPO) beze změny, změna nastala teprve od dalšího zúč. období, tedy od 23. února. Přitom skutečně dojde ke značnému překopání struktury (i názvů) služeb. Nebo z opačného pohledu - změna byla oznámena s dostatečně velkým předstihem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Mě by zajímalo čemu mám věřit. Mam internet 200/20 Když jsem na stránce speedtest.net tak to mam zhruba 70/20, když to ale měřím na stránkách UPC speedtest.dkm.cz tak mám zhruba 217/20 Prostě úplně jiná čísla. Čemu věřit??? Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k
před 4 hodinami, ladcafa@seznam.cz napsal:

Mě by zajímalo čemu mám věřit. Mam internet 200/20 Když jsem na stránce speedtest.net tak to mam zhruba 70/20, když to ale měřím na stránkách UPC speedtest.dkm.cz tak mám zhruba 217/20 Prostě úplně jiná čísla. Čemu věřit??? Dík za odpověď

Spousta webů, které měří rychlost nebo odkud stahujete soubory vám ukáže nižší rychlost. Většina webů má totiž rychlostní limity nebo u nich dochází k rychlostním výkyvům. To proto je běžný jev, že na každém webu stahujete jinou rychlostí nebo vám každý web/server ukazuje jinou rychlost. Jen některé weby vás nechají stahovat vaší skutečnou plnou rychlostí. Vaší skutečnou rychlost si můžete ověřit i v praxi. Zkuste si stáhnout nějaký větší soubor přímo z netu, například google disk příliš neomezuje rychlost stahování nebo stáhněte nějaký office balíček (například LibreOffice) z offciálního webu a zahajte několikanásobné stahování toho samého balíčku. Ve správci úloh uvidíte vaši maximální rychlost kterou vám poskytovatel dovoluje nebo to můžete vidět i přímo v prohlížeči ve stahování, když všechny paralelní stahování sečtete. Jen nezapomínejte 200 Mb = 25MB. Každopádně jsem přesvědčen, že měřák na stránkách UPC ukazuje správné hodnoty, protože skutečnou rychlost internetu není problém si ověřit i jinýma způsobama, třeba právě tím, který jsem vám popsal.

Upraveno uživatelem Patri.k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, ladcafa@seznam.cz napsal:

Mě by zajímalo čemu mám věřit. Mam internet 200/20 Když jsem na stránce speedtest.net tak to mam zhruba 70/20, když to ale měřím na stránkách UPC speedtest.dkm.cz tak mám zhruba 217/20 Prostě úplně jiná čísla. Čemu věřit??? Dík za odpověď

Zkus to tady: https://www.lupa.cz/nastroje/speedmeter/

 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...