Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

Zeby navysenie uploadu...postrehol niekto?Nikde o tom ziadna zmienka zo strany upc sk.Od piatku sa pohybuje v rozmedzi od 20-25...doteraz 10.

268.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludekfilm

Já místo 300 Mb/s opakovaně měřím cca 260 Mb/s (zkoušen restart, připojení přímo na modem, měření mimo špičku), podle UPC je to v pořádku (prý povolená tolerance - 15% tj jiná než je uvedeno v ceníku). Podivné ovšem je, že před tímto zrychlením jsem měl 240 Mb/s a takovou rychlost jsem mimo špičku prakticky vždy naměřil, proč je ale teď zrychlení tak nepatrné? Jde mi hlavně o to jestli nemám něco špatně nastaveno nebo jestli ten modem 3208 ve skutečném provozu víc neumí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Cisco 3208 mi bez problemu daval 34 - 37 MB/s na tarifu 300+.
Zalezi ale jak to meris - je potreba vzit neco, co opravdu stahuje data v nekolika threadech a hlavne NEZATEZUJE PROCESOR zbytecnymi extra operacemi jako jsou barevne blikajici ukazatele rychlosti apod. Mne se osvedcil JDownloader (a samozrejme stahovani placenym accountem na nejakem uloziti typu UlozTo).
Ty prohlizecove meraky jsou naprd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...